O nás

 

MirekZeman.com_kancelar

Vážení priatelia,

úspech spoločnosti Letmo SK sa zakladá na jednej podstatnej filozofii – celoživotnom partnerstve s klientom. To je princíp, ktorý presadzujeme, ktorému podriaďujeme našu prácu a ktorý nás odlišuje od ostatných. Snažíme sa vytvárať životnú zmenu. Uľahčiť štúdium, umožniť úspech v práci, začleniť sa do kolektívu, viesť plnohodnotný život.

Z pohľadu pomôcok sú to vozíky od najlacnejších plne hradených typov, až po prémiové modely pre vrcholovo aktívnych užívateľov. S témou vozíkov však bezpodmienečne súvisí tiež správne sedenie s patričným antidekubitným efektom. Portfólio produktov potom dopĺňajú tiež riešenia prekonávania bariér a zdvíhania/presunu. A po vhodnom zabezpečení pomôcok sme pre vozičkára partnerom tiež v sebarealizácii vďaka spoločnej práci na portálu Vozickar.sk, Vozickar.TV, popr. ďalších projektoch. Takto my vnímame komplexné partnerstvo.

Verím, že sa stanete súčasťou veľkej rodiny Letmo, vitajte…

miroslav-zeman

Mirek Zeman
zakladateľ spoločnosti


Povedali o nás…

 

Veronika Vadovičová

Veronika_Vadovicova_Letmo.sk

 

,,Pre aktívny život používam aktívne vozíky do Letma, aj vďaka nim je môj život plnohodnejší…“

(Veronika používá Quickie Neon a Quickie Xenon)

 

 

 


Andrea Fialová

Andrea Fialová

 

Milí predstavitelia spoločnosti LETMO SK, chcem sa Vám uprímne poďakovať za ľudský prístup, odbornosť i ústretovosť pro zaobstarávaní elektrického vozíka Quickie. Zvlášť ďakujem Stankovi Záhrankovi za vždy promptnú komunikáciu a snahu vyhovieť mojim individuálnym požiadavkám v snahe konfigurovať vozík maximálne na mieru zohladňujúc moje pohybové možnosti podmienené diagnózou. Určite Letmo doporučím aj ďalším “kolegom vozíčkarom” a v prípade potreby Vás rada kontaktujem i v budúcnosti.

(Andrea využívá Quickie Neon a Jive)


Tomáš Masaryk – reprezentant Slovenska v tenise na vozík
Tomas Masaryk
Firma Letmo a špeciálne majiteľ, pán Zeman, je človek na správnom mieste, ktorý dokáže zabezpečiť všetko od ponuky vozíkov aj pomôcok pre handicapovaných ľudí. Jeho prístup je top ľudský a po odbornej stránke nepoznám lepšieho. Čo je pre ľudi na invalidnom vozíku najdôležitejšie, je odborné poradenstvo a samozrejme servis. Firma Letmo zabezpečí všetko na top úrovni. Veľmi srdečne odporúčam z vlastných skúseností.

(Tomáš používá Quickie Neon, Xenon a športový MatchPoint)


Pavol Bajužík – Turie 

Ďakujem pán Zeman,
vozík,  čo som si od vašej firmy kúpil, je úžasny…


 

Jaroslav Štika – Košice

Vazeny pane Zeman,
v prubehu cca 1 roku jsem komunikoval s Vasim zamestnancem panem Radovanem Satalou.
8.7.2015 mi byl dorucen elektricky vozik Salsa R.

Jsem na el. voziku od roku 1982, znam 6 servisu pro el. voziky, a jejich 16 ruznych zamestnancu.
Za techto x let jsem nikdy, opakuji, opravdu nikdy nevidel tak perfektni pristup ke klientovi, ktery jsem poznal a pocitil od Vaseho zamestnance pana  Radovana Sataly.

Chtel bych vyjadrit sve obrovske prekvapeni nad jeho prikladnym pristupem ke klientovi, jehou ochotou a tvurcim resenim technickych problemu.
Opravdu verim tomu, ze  Vam i Vasi firme vytvari obrovske PR, renome, v tom nejlepsim slova smyslu.

Gratuluji Vam k vyberu takoveho zamestnance!
At se Vasi firme dari a prevalcuje konkurenci.


Peter Černý – Moravské Lieskové 

Zdravim pan Zeman,
tak vcera mi doniesli vozik “po zakroku” a chcem Vam povedat, ze uz je to zatial vsetko fajn.
Som tomu rad, zvlast ked mi bolo najprv povedane, ze sa neda s tym robit nic. No potom ako som kontaktoval Vas sa uz dalo. Aj preto ma milo prekvapila Vasa rychla reakcia, ze ste nasli riesenie. Som Vam vdacny, vazim si to a aj to svedci o Vasej serioznosti a profesionalite.
Este raz Vam moc DAKUJEM.
Prajem pekny den…
Cerny

Alena Kánová 

 

Už 20 rokov som verná jednej značke. Som veľmi spokojná, je to pohodlné “vozenie” :-)

(Alenka používá Quickie Neon, Xenon a Helium)

 


Tibor Köböl

 

“Vyskúšal som množstvo mechanických vozíkov od rôznych výrobcov, ale opakovane som bol najviac spokojný s kvalitou, variabilitou – a vzhľadom na svoju váhu – i pevnosťou vozíkov značky Quickie. Ľahkosť a ľahké ovládanie aktívnych vozíkov tejto značky maximálne vyhovujú pre osoby s ťažkým postihnutím horných končatín, myslím tým najmä osoby so svalovou dystrofiou.”

(Tibor používá Quickie Neon a Helium)


Katka Divincová

Potešil ma profesionálny a zároveň ľudský prístup zamestnancov Vašej firmy. Snažíte sa vychádzať v ústrety predovšetkým klientom a to sa dnes veľmi nenosí. Teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vašou firmou.

Srdečná vďaka
Katka Divincová


Ing. Jaroslav Uhrin, PhD.

Volám sa Ing. Jaroslav Uhrin, PhD. a bol som rozhodnutím UPSVaR určený spracovať posudok na zariadenie Oxford Voyager Portable. Chcel by som sa touto cestou poďakovať za ústretovosť, korektnosť a profesionalitu pri vykonávaní úkonov spojených so spracovaním posudku zo strany Vášho zástupcu v Prešove, pána Šatalu.

S úctou
Ing. Jaroslav Uhrin, PhD.


Lýdia Lazová – Púchov 

Chcela by som sa poďakovať firme Letmo a p. Stankovi Zahrankovi za ochotu pri vybavovaní elektrického vozíka a prenosných lyžín na prepravu.  Veľmi mi uľahčujú život a môžem pohybovať  oveľa pohodlnejšie. Takto môžem ponavštevovať miesta, ktoré som s mechanickým vozíkom nezvládala.


 

Dokumenty: