fbpx

Jednokomorová ROHO, stredný profil

roho sedacka na invalidny vozik

,

Antidekubitný systém určený na prevenciu pre osoby s najvyšším rizikom vzniku dekubitov, ale aj liečbu už existujúcich preležanín. Sedačka s výškou 5 cm je určená pre aktívnych užívateľov, ktorí často presadajú. Sedačka s výškou 7,5 a 10 cm dosahuje vďaka svojej výške ešte lepšie výsledky, vzhľadom na veľmi nízky protitlak systému. Tým zabezpečuje dostatočné prekrvenie tkaniva aj pri dlhodobom sedení.


Podložky jednokomorové s výškou buniek 5 cm sú vhodné pre aktívne osoby s potenciálnym rizikom vzniku dekubitov a štvorkomorové pre paraplegikov a osoby s menšou skoliózou či jednostrannou amputáciou dolnej končatiny.

Jednokomorová Štvorkomorová Rozmer
1R88LPC QS88LPC (38 cm x 38 cm)
 Ďalšia možnosť
1R99LPC QS99LPC (43 cm x 43 cm)

 


Podložky jednokomorové a štvorkomorové s výškou buniek 10 cm sú vhodné pre osoby s vyšším rizikom vzniku preležanín (kvadruplegikov). Dvojkomorové a štvorkomorové zaisťujú správnu a stabilizovanú polohu.

Jednokomorová Štvorkomorová
1R88C QS88C (38 cm x 38 cm)
 Ďalšia možnosť
1R99C QS99C (43 cm x 43 cm)

8

 

Prepúšťanie vzduchu pri 4-komorovej sedačke, ktorá môže fungovať tiež ako 1-komorová.
4-komorové prevedenie zaisťuje stabilizáciu sedu, umožňuje distribúciu vzduchu pri zmene polohy sediacej osoby (stačí len zasunúť zelený koniec prepúšťacieho ventilu, vzduch sa prepustí podľa usadenia užívateľa a toto nové rozloženie vzduchu sa zaistí zasunutím červeného konca).Čistenie sedačky ROHO


 

Sedačku Roho máte možnosť ZDARMA a NEZÁVÄZNE odskúšať u Vás doma – stačí zavolať na bezplatnú linku 0800 194 984 alebo zanechať odkaz nižšie:


 

článek dekubity

 

 

 

 

 

 

 


Návod na použitie nájdete tu

sedačka do vozíka

  • Hradené ZP:327,00 €
  • Cena:369,59 €
  • Doplatok pacienta:42,59 €
  • Kód ZP:L60970

Špecifikácia

  • Výška sedačky:7,5 cm
  • Hmotnosť:1,4 kg
  • Nosnosť:bez obmedzenia

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.