fbpx

Chodítko Gemino 20

chodítko Gemino 20

Odľahčené chodítko

Hľadáte kvalitné chodítko, ktoré ponúka vysokú kvalitu za rozumné peniaze? Potom je Gemino 20 správna voľba. Chodítko je ľahké, spoľahlivé a vyzerá skvele. Vďaka svojmu unikátnemu systému sklápania sa rýchlo sklopí na kompaktnú veľkosť pre ľahké skladovanie a transport. A samozrejme ponúka stabilnú a ľahkú chôdzu.


 

Pohodlné a jednoduché používanie

Pohodlná chôdza v interiéri aj exteriéri, to je to, čo môžete očakávať od tohoto ľahkého chodítka. Jednoduchá manipulácia a vynikajúca manévrovateľnosť aj v zloženej polohe. Vďaka nastaveniu výšky s pamäťovou funkciou sú rukoväte vždy v správnej polohe. A keď je čas na prestávku, môžete bezpečne sedieť na priestrannom sedadle.


Jednoduché skladovanie a transport

Unikátne chodítko Gemino 20 umožňuje jednoduché skladovanie, prepravu a váži len 7,1 kg. Ak máte obmedzený úložný priestor, všetko, čo musíte urobiť, je znížiť ho na najnižšiu pozíciu.

 

 

 

 


Bezpečnosť

Inteligentný dizajn a kvalitné materiály zabezpečujú veľmi pevnú konštrukciu rámu s maximálnou užívateľskou hmotnosťou až 150 kg. Protišmykové rukoväte a ľahko ovládateľné brzdy zlepšujú bezpečnú chôdzu. Ľahko prekonáte obrubníky a so šiestimi integrovanými reflektormi ste dobre viditeľní, dokonca aj v tme.

 

 

 

 


 

 

 

  • Hradené ZP:0 €
  • Cena:od 209 €
  • Doplatok pacienta:od 209 €
  • Kód ZP:-

Špecifikácia

Dokumentácia (PDF)

Leták k produktu

Originálna dokumentácia

Originálny leták

CE certifikát

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.