fbpx

Odkazy

Adaptia

ADAPTIVNÍ (BEZBARIÉROVÉ A PŘIZPŮSOBENÉ) OBLEČENÍ PRO VOZÍČKÁŘE A VOZÍČKÁŘKY – vysoký sed, dlouhé nohavice, speciální zapínání samozřejmost!

Vozickar.TV

Slovensko-český videoportál pre vozíčkarov

parking4disabled

Celosvetový monitoring a navigátor verejných vyhradených parkovacích miest pre zdravotne znevýhodnených.

Vozickar.sk

Váš sprievodca pomôckami pre handicapovaných.

1C2C

Spoločnosť Letmo je riadená systémom 1C2C.

GO – OK

Budujeme novú a originálnu online mapu prístupnosti pre hendikepovaných, pre seniorov, pre rodičov s deťmi… pre všetkých.

APPA (Asociácia pomoci postihnutým Adeli)

APPA – Asociácia Pomoci Postihnutým ADELI je tu pre všetkých zdravotne postihnutých ľudí, najmä však pre telesne postihnutých, ktorí potrebujú pomoc.

Pinnot CZ

Společnost Pinnot CZ je česká společnost nabízející řešení v oblasti bezbariérovosti. Stěžejním programem jsou schodišťové sedačky/výtahy Handicare a modulární systém nájezdových ramp Excellent Systems.

Solift

Společnost SOLIFT s.r.o. je mladá, dynamicky se rozvíjející společnost nabízející řešení a celoživotní partnerství v oblasti zvedání a přesunu klientů.

Slovenský zväz telesne postihnutých

Slovenský zväz telesne postihnutých (ďalej SZTP) je celo republikový, dobrovoľný, humanitný a nepolitický subjekt, otvorený pre každého občana, ktorý sa chce podieľať na jeho poslaní.

Slovenský paralympijský výbor

SPV podporuje rozvoj paralympijských športov a disciplín, umožňujúc pritom výber športu podľa postihnutia a daností športovca.

Handicap SK

Forum pre handicapovaných… ťa postaví na nohy!