fbpx

Firefly – Playpak

Fire Fly playpack

, , ,

Prenosná sada na podporu aktivity, ktorá napomáha rozvoju dieťaťa prostredníctvom hry (vek 0 – 48 mesiacov)

Playpak je prenosná sada na podporu aktivity, ktorá má za úlohu podporiť rozvoj detí prostredníctvom hry. Všetky komponenty, ktoré sú súčasťou sady Playpak, sú na ľahký transport umiestnené v praktickej brašni cez rameno. Sada Playpak obsahuje rôzne druhy valcov, klinov a podpier, ktoré boli navrhnuté v spolupráci s našimi klinickými odborníkmi a terapeutmi. Môžete kúpiť priamo na našom eshope

Tieto komponenty je možné kombinovať desiatkami možných spôsob tak, aby bolo možné dosiahnuť tri kľúčové polohy pre podporu včasnej starostlivosti (aktívne sedenie, supinačná a pronačná poloha), ktoré umožňujú deťom v priebehu terapie, alebo doma hrať sa a učiť sa.

 


 

Playpak prichádza s 5 farebnými prvkami na podporu polohovania, ktoré zahŕňajú: 2 podkovy, 1 dlhý valec, 1 krátky valec a 1 opasok/popruh.

Táto ľahká taška obsahuje kompletné spektrum aktivít. Vo vnútri nájdete valce, kliny a opory (navrhnuté klinickými expertmi), ktoré pospájate spolu rôznymi spôsobmi a tým môžete so svojím dieťaťom cvičiť prvé pozície, ktoré sú základným kameňom pri budovaní ďalších schopností. Odborníci pre vás vypracovali program aktivít,  podľa ktorého môžete s deťmi precvičovať.

program aktivít pre deti

Rady ohľadom odporúčaných cvičení s deťmi počas ich raného vývoja nájdete v sprievodcovi aktivitami včasnej starostlivosti tu

 

 


 

 

Preskúmajte ďalšie skvelé produkty FireFly pre najmenšie deti.

 

Kupuj teraz na eshop-LETMO

 


Návod na použitie nájdete tu

terapeutická podložka

  • Hradené ZP:-
  • Cena:443 €
  • Kód ZP:-

Špecifikácia

  • Nosnosť:do 30 kg

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.