fbpx

Firefly Upsee

Upsee FireFly Leckey

, ,

Upsee je vertikalizačná pomôcka, ktorá umožňuje deťom s pohybovými ťažkosťami stáť a hýbať sa s pomocou dospelého človeka.

Upsee otvára deťom s motorickým postihnutím dosiaľ nepreskúmaný svet pohybu po vlastných nohách. Uľahčuje im postupne prenášať hmotnosť, trénovať polohu v stoji a chôdzu s pomocou dospelej osoby.

To všetko umožňuje deťom zažiť výhody vzpriameného pohybu a vytvára im tak príležitosť komunikovať so svojimi vrstovníkmi z očí do očí. Môžete kúpiť priamo na našom eshope

 


 

Dostupné veľkosti vyhovujú deťom vo veku 1 – 8 rokov s miernymi až stredne náročnými posturálnymi potrebami.

Upsee sa skladá z troch častí
• Detská vestička XS, S, M, L
• Bedrový pás pre dospelého (jedna štandardná nastaviteľná veľkosť)
• Dvojité sandálky

Upsee FireFly Leckey

 


 

  • Vhodné pre deti od 1 – 8 rokov s maximálnou váhou používateľa 25 kg.
  • Upsee sa používa na zlepšenie kontroly držania hlavy, dolných končatín a chôdze.
  • Dostupné v 4 veľkostiach: extra malé, malé, stredné a veľké.

 


Upsee veľkosti

upsee


UPSEE PROGRAM AKTIVÍT:

Pre Upsee bol vyvinutý špeciálny terapeutický program aktivít, v ktorom nájdete odporúčané aktivity vhodné na precvičovanie s výrobkom Upsee. Tieto aktivity pomáhajú rozvinúť mobilitu, jemnú a hrubú motoriku, komunikačné a iné zručnosti. Pričom dieťa sa aktívne spolu s rodičom a širším okruhom rodiny zapája do každodenných aktivít, čím sa zlepšuje jeho celkový vývoj.
program aktivít pre deti

 

 

 

 

 

 

 


Maminka Daníka:
Upsee FireFly Leckey„Měli jsme možnost zapůjčit si „chodítko“ Upsee. Zprvu jsem k němu měla jakýsi negativní postoj, ale dospěla jsem k názoru, že zkusit se má vše. Jelikož syn Daniel má těžké kombinované postižení a je ležící, tak „aplikace“ byla docela složitá, ale za pomoci druhé osoby to šlo skvěle. A ten pocit, že Daník „stojí, chodí“, byl k nezaplacení. Najednou ožil, výskal, máchal rukama a byl z něj úplně někdo jiný. Upsee jsme pojali jako formu zábavy a hry. Na ně jaké dlouhé chození a pilování chůze to pro nás není, ale pro osoby, které jsou na tom po zdravotní stránce (nebo spíše fyzické a psychické) lépe, je to „pecka“, kterou mohu vřele doporučit.“

 


Rodiče Jakuba:
“Kuba byl od začátku velice nadšený a vydržel chodit dlouho. Po nějakém ča- se už to začal brát jako cvičení a ne vždy se mu chtělo chodit. Pokud je ale v dob- ré náladě a má dost sil, zvládne s námi i chůzi po zahradě, do lesa, má rád chůzi po schodech. Vidí svět z jiné perspektivy, nemusí jen sedět nebo ležet.”


UpSee článok

 


Preskúmajte ďalšie skvelé produkty FireFly pre najmenšie deti.

 

 

Kupuj teraz na eshop-LETMO


Návod na použitie nájdete tu

vertikalizátor návod

 

 

 

  • Cena:500 €
  • Kód ZP:-

Špecifikácia

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.