fbpx

Chodítko Gemino 30

choditko Gemino 30

Odľahčené chodítko

Hľadáte ľahké chodítko, ktoré vyniká? Kvalitná pomôcka pre chôdzu, ktorá predčí vaše očakávania, pokiaľ ide o pohodlie, bezpečnosť a dizajn. Potom nehľadajte nič iné ako Gemino 30. Chodítko je dodávané v šiestich farbách rámu a ponúka množstvo praktických doplnkov, ktoré sa hodia pre váš aktívny život.


 

Ocenený dizajn

Gemino 30 nie je len pomôckou pri chôdzi. Gemino 30 získalo ocenenia uznávané medzinárodnými dizajnérskými inštitúciami, ako napríklad reddot a iF. Ľahký a moderný dizajn, inovatívna funkčnosť, vysokokvalitné materiály pre jednoduché a bezpečné používanie.

 

 

 

 


Pohodlná chôdza

Ľahké chodítko Gemino 30 je navrhnuté s ohľadom na vaše pohodlie a radosť. Vďaka jednoduchému nastaveniu výšky s funkciou pamäte sú ergonomické rukoväte vždy v správnej polohe. Keď je čas na prestávku, môžete bezpečne sedieť na priestrannom sedadle. Máte veľa vecí, ktoré potrebujete uniesť? Stačí použiť praktickú tašku. Jedinečný systém “fold-and-click” umožňuje jednoduché skladanie a skladovanie. A vedeli ste, že môžete aj bezpečne manévrovať na tesných miestach, keď je vaše chodítko čiastočne zložené?


Maximálna bezpečnosť

Kamkoľvek idete, budete sa cítiť istí na 100 %.  Stabilný rám chodítka a vynikajúce brzdy, zaručujú maximálnu bezpečnosť. Ľahko prekonáte obrubníky alebo prahy, zatiaľ čo ochranné bočné nárazníky vám pomôžu vyhnúť sa prekážkam. Chodíte v noci? Šesť integrovaných reflektorov na všetkých stranách vás dobre osvetlí v tme. Pre zvýšenú bezpečnosť môžete pridať voliteľné svetlo.

 

 

 


Jednoduchá personalizácia

Chodítko Gemino 30 sa dodáva v troch veľkostiach rámu (30, 30M a 30S) a samozrejme ponúka úplné prispôsobenie. Vyberte si svoju obľúbenú farbu a pridajte ľubovoľné príslušenstvo. Vhodná taška, praktický držiak alebo pohodlná podpora chrbta. Užite si chôdzu so svojím Gemino 30.

 

 

  • Hradené ZP:0 €
  • Cena:od 258 €
  • Doplatok pacienta:od 258 €
  • Kód ZP:-

Špecifikácia

Dokumentácia (PDF)

Leták k produktu

Katalóg doplnkov

Originálna dokumentácia

Originálny leták

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.