fbpx

Letmo produkty v HENDI CENTRE Piešťany

Spoločnosť Letmo patrí už dve dekády k popredným dodávateľom komplexných riešení pre vozičkárov. Okrem produktov pre aktívnych vozičkárov sa intenzívne venujeme aj mobilite a správnemu sedeniu detí s hendikepom.

Vďaka partnerstvu s piešťanským Hendi Centrom máte možnosť niekoľko výrobkov vidieť aj v ich priestoroch. To slovíčko niekoľko je však zásadné.
Naša práca sa vždy opierala o správne prepojenie mobility – sedenia – zdvíhania a bezbariérovosti.

Jeden, či niekoľko produktov vytrhnutých zo súvislostí nie je to, čo by sme vám radi odkomunikovali.

Preto sa veľmi potešíme, ak nás navštívite aj v našom Letmo Centre, ktoré je najväčším vozičkárskym showroomom na Slovensku, a kde si budete môcť prehliadnuť oveľa viac výrobkov a vychytávok.

Od Hendi Centra sme vzdialení len niekoľko minút príjemnej prechádzky po cyklotrase pozdĺž potoka Dubová a nie je problém si návštevu dohodnúť aj telefonicky.

Tešíme sa na vás a neváhajte využiť niektorý z našich kontaktov.


(The company Letmo has already been the leading supplier of comprehensive solutions for wheelchair users for two decades. In addition to the products for active wheelchair users, we are also intensively devoted to mobility and the proper sitting of children with a handicap.
Thanks to partnership with Piešťany Hendi Center, you can also see several products in their premises. However, this word “several” is essential. Our work always relied on the correct connection of mobility – proper sitting – lifting and barrierability . One or more products read out of context are not what we would like to communicate.
We would be very pleased if you visit us in our Letmo center in Piešťany, which is the largest wheelchair showroom in Slovakia, and where you can overlook much more products and new items. Hendi Center is just a few minutes away from our showroom. It is a pleasant walk along the cycling route along the Dubová stream  and it is not a problem to make appointment by phone.

We are looking forward to meet you and do not hesitate to use any of our contacts.)

mapa Letmo centrum Piešťany


Adresa prevádzky
Teplická 107a, Piešťany

Otváracie hodiny
Po – Pia  12:30 – 16:30
(Individuálne stretnutia po vzájomnej dohode
na telefónnom čísle +421911970709)

 



 

Pár tipov na produkty, ktoré by vás mohli zaujímať a môžete v Letmo Centre vyskúšať:

Firefly UpSee Firefly UpSeeFirefly Splashy Firefly gotodetsky elektricky vozik SalsaFirefly Scooot