fbpx

,

ICtrl® je prstom ovládateľné zariadenie, ktoré funguje ako aplikácia na Smartphone alebo Tablet a je vyvinuté pre ľudí, ktorí sú odkázaní na život na elektrickom invalidnom vozíku a majú zachovanú citlivosť v rukách. Systém umožňuje používateľovi ovládať invalidný vozík prostredníctvom Smartphone zariadenia.

tks-tablet

Veríme, že v súčanosnom digitálnom svete, osoby ktoré sú odkázané na invalidný vozík používajú Smartphone zariadenia. Používaním aplikácie ICtrl® sa tak zbavia všetkých dodatočných konvenčných zariadení, ktoré boli zvyknutí používať na kontrolu ich invalidného vozíka.

ICtrl® je certifikovaný na predaj v Európe (CE certifikát).

 

Viac v samostatnom letáku TU

ICtrl_Figur_2014


 

O SPOLOČOSTI

TKS je spoločnosť so sídlom v Aalborgu, Dánsko.

Cieľom spoločnosti TKS je poskytnúť klientom riešenia, ktoré im pomôžu dosiahnúť vyššiu kvalitu života, s možnosťou aktívne sa podielať vo svete Internetu, bezproblémovo používať SmartHome zariadenia a stať sa tak súčasťou digitálnej spoločnosti a plnohodnotnej pracovnej sily. Náš tím vytrvalo a aktívne pracoval na rozvoji nových technológií, ktoré by v mnohých prípadoch uľahčili život ľuďom s nízkou alebo žiadnou možnosťou mobility.

TKS A/S je spin-off firma z Aalborg University. Univerzitné spin-off spoločnosti ťažia z výsledkov univerzitného a vedeckého bádania. Vedecká inštitúcia, ktorá je pôvodcom vynálezu má v takejto firme vlastnícky podiel. TKS je vo vlastníctve Bevica Innovation A/S, Borean Innovation A/S a Aalborg University .

Patentovaný Itongue riadiaci systém pochádza z Center for Sensory-Motor Interaction, Institute for Health Sciences and Technology, Aalborg University.

  • Hradené ZP:-
  • Cena:2.270 €
  • Kód ZP:-

Špecifikácia

Dokumentácia (PDF)

Katalóg Letmo

Leták k produktu

Originálna dokumentácia

Originálny leták

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.