fbpx

iEAT – robotický pomocník pre jedenie

iEAT_Eet_robot

Robotický pomocník pre jedenie

Je určený špeciálne pre ľudí s veľmi nízkou, alebo žiadnou svalovou funkciou a ľudí s nedobrovoľnými svalovými kontrakciami. Dodáva sa s aplikáciou na úpravu osobných preferencií a nastavení. Jesť s robotom iEAT zlepšuje vašu úroveň nezávislosti. Navrhli sme a vyvinuli iEAT Robot, aby sme boli asistentmi osobného stravovania. Ste pod kontrolou s iEAT Robotom. Pohon rotačnej jednotky vám umožňuje vybrať si z ktorej časti tanierika by ste chceli nabrať, aby ste mohli jesť úplne nezávisle. Špeciálne navrhnutá lyžica a tanier pomáhajú minimalizovať možnosť rozliatia. Určíte, aká bude vaša ďalšia lyžica, ako rýchlo budete jesť a môžete nastaviť takmer každé nastavenie, ako je rýchlosť, čakacia doba, automatický/poloautomatický režim.

 

iEAT Robot – takto funguje

Robot iEAT vykonáva niekoľko pohybov v sekvencii buď automaticky, alebo poloautomaticky. Pri spustení robota iEAT určujete polohu úst. To je poloha, do ktorej sa lyžica musí vrátiť po odobratí jedla z taniera. Po určení polohy úst, musí užívateľ spustiť sekvenciu, ak je iEAT v automatickom režime. Ak je v poloautomatickom režime, užívateľ musí spustiť ďalší krok v sekvencii, čím poskytne užívateľovi väčšiu kontrolu.

Keď jete s iEAT v poloautomatickom režime, môžete tiež určiť, aká bude vaša ďalšia lyžička. Aplikácia umožňuje upraviť všetky nastavenia podľa vašich osobných preferencií. Robot iEAT je ľahký a má vstavanú batériu, ktorá vám umožní vziať si ho, keď idete jesť.

iEAT Robot – výhody

  • Nabíjateľná, vstavaná batéria umožňuje niekoľko dní používania bez nutnosti dobíjania
  • Robot iEat je možné ovládať jedným tlačidlom alebo aplikáciou
  • iEAT Lyžiču a iEAT Tanier je možné zakúpiť aj samostatne
  • Nastavenia je možné jednoducho upraviť podľa osobných preferencií s aplikáciou
  • Tak lyžica, ako aj tanier sú vhodné na umývanie v umývačke riadu

 

  • Cena:3 925 EUR s DPH
  • Kód ZP:-

Špecifikácia

Dokumentácia (PDF)

Originálna dokumentácia

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.