fbpx

J3 Carbon Back

chrbtová opierka na invalidný vozík

 Podpora Vašej aktivity

Ultraľahká a štýlová karbónová opierka J3 Carbon pre aktívnych vozíčkarov ponúka pevnú stabilizáciu panvy, hornej časti trupu a podporuje optimálnu polohu chrbtice. Zvyšuje tak stabilitu, ktorú potrebujete pri aktívnom živote, znižuje bolesti chrbta a poskytuje vysoký komfort. Navyše sila, ktorú vytvárate pri pohybe vozíka je efektívne prenášaná pomocou opierky späť do rámu vozíka. To znamená, že sa na vozíku budete pohybovať s menším úsilím.

Ľahká a štýlová opierka

Karbón je ľahký a pevný – ideálny materiál na opierku. Je rovnako pevný ako hliník, ale o 60% ľahší. J3 Carbon Back znižuje váhu, ktorú musíte každý deň tlačiť. Tiež Vás ohromí svojím unikátnym a krásnym prevedením. Aktívny a čistý dizajn s elegantným vzhľadom – to je J3 Carbon Back.

Vyberte si Vašu opierku

Rôzne potreby vyžadujú rôzne riešenia. Štyri výšky opierky (od 17 do 38 cm) určené pre aktívnych užívateľov s potrebou nízkej až strednej podpory zadnej časti trupu. Bočná stabilita trupu je podporená 5 cm kontúrovaním.

Dve možnosti upevnenia pre pevné a skladacie rámy

Uchytenie chrbtovej opierky je v dvoch verziách. Pevný systém upevnenia na pevné rámy je oproti rýchloupínacej verzii odľahčený. Rýchloupínací ale umožňuje opierku v priebehu sekúnd zložiť a je ideálny na skladacie rámy. Bez ohľadu na výber, oba montážne systémy sú navrhnuté ako ľahko ovládateľné. Pomocou dvojbodového systému nastavíte uhol, výšku, šírku a hĺbku podľa Vašich individuálnych potrieb.

Vrecko na príslušenstvo

Teraz už máte možnosť odložiť si drobné veci do nového vrecka. Nielenže bude udržiavať Vaše cennosti na jednom mieste, ale aj elegantne pokrýva medzeru medzi opierkou a sedačkou. Budete sa čudovať, ako ste bez neho mohli žiť.

 

Viac o princípoch sedenia TU
Opierky JAY máte možnosť ZDARMA a NEZÁVÄZNE odskúšať u Vás doma – stačí zavolať na bezplatnú linku 0800 194 984 alebo zanechať odkaz nižšie:


  • Hradené ZP:0 €
  • Cena:od 980 €
  • Doplatok pacienta:od 980 €
  • Kód ZP:-

Špecifikácia

  • Šírka sedačky:32 / 36 / 41 / 46 cm
  • Výška chrbtovej opierky:17 / 24 / 30/ 38 cm
  • Nosnosť:125 kg

Dokumentácia (PDF)

Katalóg Letmo

Originálna dokumentácia

Originálny leták

CE certifikát

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.