fbpx

JAY Active

Ochrana pokožky pre aktívnych vozičkárov

JAY Xtreme Active je ľahká a nízkoprofilová sedačka určená pre aktívny pohyb a jednoduchá na prenos. Poskytuje úľavu od tlaku pre aktívnych vozičkárov, hydrokoloid maximalizuje ochranu pokožky a znižuje trenie.
článek dekubityDvojitý obal sedacieho systému podporuje prúdenie vzduchu a efektívne  odvádza teplo a vlhkosť. Stehná môžu byť podložené prídavnou sadou pre väčšiu stabilitu.

 

 

Technológia dvojitého obalu sedačky

Vnútorný a vonkajší obal zabezpečuje dobrú mikroklímu a efektívnu ochranu pri inkontinencii. Vnútorný obalový materiál  je vodeodolný, jednoduchý na utieranie a čistenie. Vodeodolný zips zaručuje, že penový základ ostane v suchu, zatiaľ čo vonkajší poťah umožní odvod tepla a vzduchu ( pre zachovanie integrity pokožky).

wheelchair-cushion-dual-cover

 

Dve možnosti hydrokoloidného vaku

Štandardný hydrokoloidový vak  poskytuje stredné až vysoké rozloženie tlaku. Alternatívny zväčšený hydrokoloidový vak obsahuje väčšie množstvo hydrokoloidu pre optimálne ponorenie a prerozdelenie tlaku v oblasti panvy. Je určený pre vozičkárov s pokročilou svalavou atrofiou, ktorí potrebujú viac hydrokoloidu, ale nechcú ťažkú vysokoprofilovú sedačku.

pressure-cushion-redistribution-options

 

Podpora stehien

2,5 cm vysoká prídavná sada určená na zvýšenú oporu stehien je veľmi ľahko upínateľná na suchý zips. Tým umožňuje užívateľovi aj dodatočne skúšať ich vplyv na polohu stehien. 

leg-support-components

 

Výber typu poťahu

Okrem mikroklimatického poťahu ponúka  JAY Xtreme Active aj naťahovací poťah a inkontinentný poťah (bez rozdielu ceny). Všetky poťahy je možné prať v práčke na 60 °C a majú našité malé prídavné vrecko na uskladnenie potrebných vecí.

Viac o princípoch sedenia TU
Vybrané sedačky JAY máte možnosť ZDARMA a NEZÁVÄZNE odskúšať u Vás doma, stačí zavolať na bezplatnú linku 0800 194 984 alebo zanechať odkaz nižšie:


  • Hradené ZP:97,31 €
  • Cena:448,50 €
  • Doplatok pacienta:351,19 €
  • Kód ZP:L69875

Špecifikácia

  • Výška sedačky:5 cm
  • Šírka sedačky:34 - 50 cm
  • Hĺbka sedačky:34 - 50 cm
  • Hmotnosť:1,7 kg (vo veľkosti 40x40 cm) std. výplň

Dokumentácia (PDF)

Katalóg Letmo

Originálna dokumentácia

Originálny leták

CE certifikát

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.