fbpx

Letmo prináša na Slovensko PERMOBIL

Elektrický vozík Permobil F3

Páčil sa Vám článok? Prosím, ohodnoťte ho

Letmo prináša na Slovensko PERMOBIL
4.6 (92%) 5 hlasov

Spoločnosť Letmo je už dve dekády dodávateľom špičkových riešení pre mobilitu vozičkárov. Počas tohto nášho pôsobenia sme “priniesli” na Slovensko značky ako Quickie, Breezy, RGK, Klaxon, Empulse a ďalšie.

Už dlhšiu dobu sme však mali v hľadáčiku jednu lahôdku.

Ten čas sa teraz naplnil, a preto s radosťou môžeme všetkým našim priaznivcom oznámiť, že Letmo už zastupuje aj svetového lídra v oblasti riešení pre vozičkárov, spoločnosť PERMOBIL.

 


Zakladateľ spoločnosti Permobil, Dr. Per Uddén, veril, že pomáhať jednotlivcom dosiahnuť maximálnu úroveň nezávislosti je základným ľudským právom a už viac ako 50 rokov je hybnou silou týchto inovatívnych elektrických vozíkov. Ako lekár pôsobiaci vo Švédsku sa Per stretol s pacientmi s detskou obrnou, ktorí boli uväznení v interiéri, avšak vášnivo hľadal riešenie, ktoré by im pomohlo. Výsledkom bolo, že vytvoril jedny z prvých elektrických invalidných vozíkov! Dnes sú invalidné vozíky Permobil prispôsobiteľné tak, aby vyhovovali potrebám jednotlivca. Ponúkajú funkcie, príslušenstvo a konektivitu, ktoré pomáhajú koncovým používateľom žiť život naplno.

logo Permobil


Do skupiny Permobil teraz patria aj prídavné pohony SmartDrive alebo tiež veľmi osvedčené antidekubitné sedačky Roho.

Neváhajte kontaktovať niektorého z konzultantov spoločnosti Letmo a vyskúšajte, prečo je Permobil tak dobre hodnoteným výrobcom elektrických vozíkov.

Viac na: www.letmo.sk/znacka/elektricky-permobil/

 


P. S.: Možno by Vás zaujímalo, prečo má PERMOBIL práve také logo, ktoré používa.
Písmeno “e” je v náklone, aby vyzeralo, ako keď sa usmieva. “O” vytvára koliesko, čo je vzhľadom k zameraniu značky príznačné. A “i” má posunutú bodku, pretože “nikto nie je dokonalý”.

rozbor loga Permobil