fbpx

Meranie vozíka

Ak sa spoločne dostaneme do situácie, kedy sa nemáme možnosť fyzicky stretnúť (či už je to kvôli koronavírusu, alebo vzájomnej zaneprázdnenosti), nižšie nájdete podrobný návod, aké informácie od Vás potrebujeme, aby sme mohli zadať parametry vozíka do výroby a mohli tak na seba prevziať zodpovednosť za správne nastavenie.

Záleží na tom, či s Vami konzultant rieši vozík, chrbtovú opierku, alebo sedačku. Vždy Vás upozorní, čo je preňho podstatné.


Spoločnosť Letmo dlhodobo buduje vzťah so svojimi zákazníkmi a práve teraz nám veľmi pomáha to, že si môžeme veriť a stačí nám virtuálne  “stretávanie”.

 

V prípade, že potrebujete čokoľvek z nášho odboru konzultovať, neváhajte nás osloviť na centrálnom maily info@letmo.sk. Následne vyzveme konkrétneho konzultanta, aby sa s Vami spojil.

 

Každý z nich ponúka niekoľko možností virtuálnej konferencie, vďaka ktorej Vás nielen počuje a uvidí, ale bude Vám môcť tiež ukazovať jednotlivé prezentácie produktov, technické detaily apod.

 

Miroslav Zeman invalidný vozík

 

 


Meranie vozíka

  • (napíšte prosím)
  • (výška celej postavy)
  • Máte limit, do ktorého sa potrebujete zmestiť? Napr. 60 cm dvere do kúpelne alebo úzky prejazd do komory? Toto je ideálne miesto, kam to napísať. Ak Vás nič nelimituje, nechajte kľudne prázdne.
  • Celkovú šírku samozrejme ovplyvňuje šírka sedu. Ako už bolo vo videu vidieť, šírka sedu je "taká", ako by ste vedľa svojich bedrových kĺbov dali knihu. Jednoducho napevno pritlačíte - to je ten rozmer. Ak máte predošlý vozík, dobre sa Vám to bude merať aj na ňom. (Nenechávajte si zbytočne žiadny priestor naviac. Akákoľvek bunda alebo fusak je po stlačení široká maximálne niekoľko milimetrov). Napíšte prosím údaj v cm.
  • Niekto to vníma ako dĺžku nylónového plátna, na ktorom sa sedí. Vlastne je to dĺžka od chrbtovej opierky do oblasti podkolennej jamky. POZOR - nechajte miesto 2 - 3 prsty, aby Vás to nerezalo (niekomu je to nepríjemné a niekomu z toho môžu opúchať nohy). Hmotnost užívateľa musí byť rozložená na čo najväčšiu plochu. Napíšte prosím údaj v cm.
  • Zmerajte prosím, aká je dĺžka medzi pevnou sedacou plochou a spodnou hranou lopatky.
  • (teda dĺžka od podkolennej jamky po podlahu, alebo stupátko, ak meriate na vozíku)
  • (predná výška poťahu po zem)
  • Údaje nám teraz prosím odošlite a pripojte Váš e-mail, meno a telefón. Akonáhle to pôjde, hneď sa s Vami spojíme. S našimi konzultantmi sa môžete stretnúť aj cez virtuálny konferenčný hovor. Určite Vás budú navigovat, ako na to.