fbpx

Meyland chodítko- Miniwalk

miniwalk

Meyland chodítka

Sú určené pre užívateľov s obmedzenou schopnosťou chôdze v interiéri ale aj na rovnom povrchu v exteriéri. Pri použití v exteriéri odporúčame užívateľovi chodiť s doprovodom. Chodítka Meyland sú odpružené a reagujú na pohyby a chôdzu užívateľa. Tým sú stimulované svalové partie a chôdza sa postupne zlepšuje.

Chodítko Miniwalk

Chodítko Miniwalk je efektívnym pomocníkom pre deti s obmedzenou možnosťou chôdze, vhodné od 1,5 do 7 rokov veku dieťaťa.
» Jeho súčasťou je hrudná opora a sedátko, ktoré je možné samostatne výškovo nastaviť.
» Vďaka tomu rastie chodítko s užívateľom. Hrudná opora a sed napomáha udržať telo vo vzpriamenej polohe.
» Chodítko je odpružené a dynamicky reaguje na pohyby a chôdzu dieťaťa. Tým sú stimulované svalové partie a chôdza dieťaťa sa postupne zlepšuje.


 


Chodítko Miniwalk je dostupné v 2 veľkostiach, pre deti od 1-7 rokov. Miniwalk má pružiny, ktoré umožujú hornej časti rámu reagovať na pohyby užívateľa počas chôdze, čím sa stimuluje chôdza ako taká. Čím skôr sa u dieťaťa stimuluje pohyb, aby objavovalo okolie, tým väčšia šanca na dosiahnutie pokroku pri chôdzi.

Hrudná opora sa určuje na základe hrudníka dieťaťa v 2 veľkostiach: 70 cm a 90 cm.  Rukoväť riadidla sa ohýba spolu s dieťaťom, čím mu pomáha udržať rovnováhu a kontrolu nad pohybom. Miniwalk je dostupný v 2 farbách: tyrkysovej a červenej.

Použitím rôznych doplnkov sa chodítko Miniwalk prispôsobí každému užívateľovi. Môžete si zvoliť napríklad bočné podpery panvy, oporu proti prevráteniu pri záklonoch. Priečny stredový nosník je určený pre deti, ktoré sú dostatočne silné na chodenie bez sedátka.


Ako si vybrať veľkosť:

Parametre

1

2

Dĺžka:
74 cm 74 cm
Šírka:
65 cm 65 cm
Výška sedu:
27-48 cm 27-63 cm
Výška hrudníka:
52-75 cm 67-90 cm
Veľkosť hrudníka:
70 a 90 70 a 90
Váha:
15 kg 15 kg
Maximálna nosnosť:
40 kg 40 kg

 


 

  • Hradené ZP:0 €
  • Cena:od 1.400 €
  • Doplatok pacienta:od 1.400 €

Špecifikácia

  • Farba rámu:červená alebo tyrkysová
  • Hmotnosť:15kg
  • Nosnosť:40kg

Dokumentácia (PDF)

Originálna dokumentácia

Originálny leták

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.