fbpx

O nás

Vážení priatelia,

úspech spoločnosti Letmo SK sa zakladá na jednej podstatnej filozofii – celoživotnom partnerstve s klientom. To je princíp, ktorý presadzujeme, ktorému podriaďujeme našu prácu a ktorý nás odlišuje od ostatných. Snažíme sa vytvárať životnú zmenu. Uľahčiť štúdium, umožniť úspech v práci, začleniť sa do kolektívu, viesť plnohodnotný život.

Z pohľadu pomôcok sú to vozíky od najlacnejších plne hradených typov, až po prémiové modely pre vrcholovo aktívnych užívateľov. S témou vozíkov však bezpodmienečne súvisí tiež správne sedenie s patričným antidekubitným efektom. Portfólio produktov potom dopĺňajú tiež riešenia prekonávania bariér a zdvíhania/presunu. A po vhodnom zabezpečení pomôcok sme pre vozičkára partnerom tiež v sebarealizácii vďaka spoločnej práci na portálu Vozickar.info, Vozickar.TV, popr. ďalších projektoch. Takto my vnímame komplexné partnerstvo.

Verím, že sa stanete súčasťou veľkej rodiny Letmo, vitajte…

miroslav-zeman

Mirek Zeman
zakladateľ spoločnosti


 

Via Bona Letmo


 

PREČO to robíme
Naša väzba na cieľovú skupinu je viac než osobná. Nebudeme zachádzať do detailov, ale história Letma sa vlastne nepíše od roku 2004, ale už niekoľko desiatok rokov. Naša práca je nielen o znalostiach, ale tiež o cite a vzťahu.

 

AKO to dosahujeme
Z ponuky produktov sme si vybrali tie najlepšie značky, ktoré vytvárajú ideálne prepojenie a náväznosť. Vďaka nim poskytujeme ideálne riešenia pre všetkých vozičkárov.

 

ČO Vám ponúkame
Ak by sme mali naše produkty rozdeliť do nejakých kategórií, najlepšie by sme ich mohli nazvať ako “každodenné aspekty života vozičkárov”.
Delíme ich na Mobilitu, Sedenie a polohovanie, Zdvíhanie a presun, Bezbariérovosť.
Proste TO, s čím sa vozičkár každý deň stretáva, čo ho podporuje v jeho aktivitách a pomôže zvládať každodenné úlohy. A je jedno či je to pri deťoch na ihrisku, študentovi v škole, alebo u aktívneho vozičkára na vrcholových pretekoch.
Na Slovensku zastupujeme značky ako Quickie, Sopur, Jay, Sterling, RGK, Leckey, Alber, FireFly, Freewheel, Roho, Spex, Handicare, Softwheel, Oxford, Tarta, Quokka a mnohé ďalšie.

 

V ČOM sme iní
Pravdepodobne nie sme ideálny partner, ak hľadáte najlacnejší vozík na trhu. Takýto tovar nám vyrobcovia tiež ponúkajú, ale keď by sme s Vami nemohli vyriešiť zároveň správne nastavenie, sedenie a stabilitu, asi by nás takáto práca veľmi nebavila. Takéto vozíky si nechajte od iných poslať poštou. Viac sa s nimi robiť nedá.

 

NEPLATÍME zbytočnú reklamu
Každé euro investujeme do zlepšenia produktov a služieb – zatiaľ to vnímame ako zaujímavejšiu cestu.
Nezúčastňujeme sa bezvýznamných výstav, náš čas je veľmi drahý a máme čo robiť, aby sme sa stihli venovať všetkým našim klientom.

 


 

 


Povedali o nás

 

Marika Gombitová

Marika Gombitová vozík Salsa“Ďakujem firme Letmo a zvlášť pánu Miroslavovi Zemanovi
za ústretovosť a velkú profesionalitu pri realizácii mojej objednávky mechanického aj elektrického vozíka.”

(Marika Gombitová používa Quickie Salsa a Quickie Helium)

 

 

 


 

Veronika Vadovičová

Veronika_Vadovicova_Letmo.sk

,,Pre aktívny život používam aktívne vozíky do Letma, aj vďaka nim je môj život plnohodnejší…”

 

 

(Veronika používa Quickie Neon, Quickie Xenon a ICON A1)

 

 


Andrea Fialová

Andrea Fialová

 

Milí predstavitelia spoločnosti LETMO SK, chcem sa Vám uprímne poďakovať za ľudský prístup, odbornosť i ústretovosť pro zaobstarávaní elektrického vozíka Quickie. Zvlášť ďakujem Stankovi Záhrankovi za vždy promptnú komunikáciu a snahu vyhovieť mojim individuálnym požiadavkám v snahe konfigurovať vozík maximálne na mieru zohladňujúc moje pohybové možnosti podmienené diagnózou. Určite Letmo doporučím aj ďalším “kolegom vozíčkarom” a v prípade potreby Vás rada kontaktujem i v budúcnosti.

(Andrea používa Quickie Neon a Jive)

 


 

Tomáš Masaryk – reprezentant Slovenska v tenise na vozíku
Tomas Masaryk
Firma Letmo a špeciálne majiteľ, pán Zeman, je človek na správnom mieste, ktorý dokáže zabezpečiť všetko od ponuky vozíkov aj pomôcok pre handicapovaných ľudí. Jeho prístup je top ľudský a po odbornej stránke nepoznám lepšieho. Čo je pre ľudi na invalidnom vozíku najdôležitejšie, je odborné poradenstvo a samozrejme servis. Firma Letmo zabezpečí všetko na top úrovni. Veľmi srdečne odporúčam z vlastných skúseností.

(Tomáš používa Quickie Neon, Xenon a športový MatchPoint)

 


 

Pavol Bajužík – Turie 

Ďakujem pán Zeman,
vozík,  čo som si od vašej firmy kúpil, je úžasny…

 


Betty Vörösová – Nitra

S prácou spoločnosti LETMO a Vášho kolegu pána Chomista som veľmi spokojná. Dĺžka dodacej doby bola ešte kratšia než som očakávala. Zodpovedný a ochotný prístup Vášho kolegu si veľmi vážim.

S firmou Otto Bock som takú pozitívnu skúsenosť, žiaľ, nemala.
Ďakujem a prajem krásny deň,
Betty Vörösová

 


 

Jaroslav Štika – Košice

Vazeny pane Zeman,
v prubehu cca 1 roku jsem komunikoval s Vasim zamestnancem panem Radovanem Satalou.
8.7.2015 mi byl dorucen elektricky vozik Salsa R.

Jsem na el. voziku od roku 1982, znam 6 servisu pro el. voziky, a jejich 16 ruznych zamestnancu.
Za techto x let jsem nikdy, opakuji, opravdu nikdy nevidel tak perfektni pristup ke klientovi, ktery jsem poznal a pocitil od Vaseho zamestnance pana  Radovana Sataly.

Chtel bych vyjadrit sve obrovske prekvapeni nad jeho prikladnym pristupem ke klientovi, jehou ochotou a tvurcim resenim technickych problemu.
Opravdu verim tomu, ze  Vam i Vasi firme vytvari obrovske PR, renome, v tom nejlepsim slova smyslu.

Gratuluji Vam k vyberu takoveho zamestnance!
At se Vasi firme dari a prevalcuje konkurenci.


 

Marcel Nikoli 

Dobrý deň,

volám sa Marcel Nikoli, som asi dva týždne šťastným majiteľom vozíka Quickie Helium a chcem sa poďakovať, za skvelé služby a skvelý produkt. Prvé presadnutie na vozík Helium bolo pre mňa až neuveriteľné. Zrazu lepšie držanie tela a úžasne ľahký pohyb. Prechádzal som zo skutočne starého a ťažkého vozíka a moja predstava sa ani len nepribližovala skutočnosti o pohybe na novom vozíku. Úžasne ľahký, úzky a krátky čo znamená naozaj veľmi uľahčenú mobilitu v priestore. A samozrejme sám vozík takýto komfort nezaručuje, ale spolu s perfektným nastavením na mieru, s ktorým mi pomohol a vlastne úplne poradil pán Crman, je tento vozík a jeho možnosti využité na 120%. To meranie a individuálne nastavenie robí z vozíka úžasný celok a aj po dvoch týždňoch používania stále nachcádzam jeho nové schopnosti a zjednodušenie mobility.
Ďakujem celej firme, aké úžasné veci robia pre zdravotne znevýhodnených ľudí a osobitne pánovi Crmanovi za profesionalitu, veľkú empatiu, perfektnú komunikáciu a z tohoto všetkého vyjde naozaj perfektne prevedený produkt, ktorý posunul môj život na vozíku o míľový krok ku komfortnej mobilite.
Ešte raz VEĽKÉ ĎAKUJEM za svelo odvedenú prácu pánovi Crmanovi a celému týmu LetMo.

S pozdravom,

Marcel Nikoli z Liptovského Mikuláša.

 


 

Peter Černý – Moravské Lieskové 

Zdravim pan Zeman,
tak vcera mi doniesli vozik “po zakroku” a chcem Vam povedat, ze uz je to zatial vsetko fajn.
Som tomu rad, zvlast ked mi bolo najprv povedane, ze sa neda s tym robit nic. No potom ako som kontaktoval Vas sa uz dalo. Aj preto ma milo prekvapila Vasa rychla reakcia, ze ste nasli riesenie. Som Vam vdacny, vazim si to a aj to svedci o Vasej serioznosti a profesionalite.
Este raz Vam moc DAKUJEM.
Prajem pekny den…
Cerny

Alena Kánová 

 

Už 20 rokov som verná jednej značke. Som veľmi spokojná, je to pohodlné “vozenie” :-)

(Alenka používa Quickie Neon, Xenon a Helium)

 


Tibor Köböl

 

“Vyskúšal som množstvo mechanických vozíkov od rôznych výrobcov, ale opakovane som bol najviac spokojný s kvalitou, variabilitou – a vzhľadom na svoju váhu – i pevnosťou vozíkov značky Quickie. Ľahkosť a ľahké ovládanie aktívnych vozíkov tejto značky maximálne vyhovujú pre osoby s ťažkým postihnutím horných končatín, myslím tým najmä osoby so svalovou dystrofiou.”

(Tibor používa Quickie Neon a Helium)

 


Simona Záhumenská – Trenčín

Vozík sedí perfektne. Dnes som ho už stihla aj  prevetrať, je skvelý.
V pohode sa vošiel do nášho malého panelákového výťahu a nerovnosti na chodníkoch som ani necítila. Som maximálne spokojná.

Vozík je naozaj skvelý a veľmi pohodlný, takže čím viac referencii o ňom bude, tým ľahšie sa bude ľuďom rozhodovať o jeho kúpe. Ja používam invalidný vozík od svojich siedmich rokov a teraz mám 31, takže za tých 24 rokov som už niekoľko vozíkov vystriedala (aj čo sa týka značiek, aj čo sa týka predajcov) a je naozaj obrovský rozdiel medzi vozíkom a vozíkom a aj medzi prístupom jednotlivých predajcov ku klientovi a k jeho potrebám. Mám vždy dva mechanické vozíky – jeden na doma a jeden na von. V roku 2009 som si brala Neon. Už vtedy ho pán Crman poskladal pre mňa bezchybne. A rovnako úžasný je aj jeho ľudský prístup ku klientovi ako k človeku. Na doma som doteraz používala iné značky vozíkov, ktoré vždy vydržali maximálne päť rokov. Takže je naozaj rozdiel medzi vozíkom a vozíkom. Teraz budem Neon používať doma a Xenon vonku. Naozaj som maximálne spokojná a moc ďakujem.

Simona

 


 

Marcel Dirnbach – Nové Mesto nad Váhom

Cez leto pri nabíjaní kvôli nekvalitnej a starej predlžovačke mi vyskratovalo nabíjačku na môj električák Grove R. V tej chvíli som mal len dve alternatívy, buď kúpiť novú, alebo sa pokúsiť ju dať ešte opraviť.

Nakoniec a na šťastie sa nabíjačka opravila a to všetko za aktívnej účasti pána riaditeľa Miroslava Zemana, ktorému sa chcem týmto srdečne poďakovať za jeho ochotu. Lebo s veľkým nasadením a ochotou mi sám osobne zavolal a radil pri technických záležitostiach pri oprave zariadenia a dokonca zavolal aj do Nemecka a vyzistil všetky parametre, ktoré boli potrebné pre správny chod nabíjačky. Nakoľko táto nabíjačka je veľmi špecifické a zložité zariadenie.

Pán Zeman riešil veci veľmi aktívne čo si veľmi vážim a som mu za to naozaj povďačný, lebo môj problém riešil hneď za pochodu a to dokonca aj na úkor svojho vlastného času a mimo pracovnej doby a to nielen cez toto Leto-´´Letmo´´:), ale už aj v minulosti, čo chcem vyzdvihnúť ako Veľké plus spoločnosti Letmo a jej vysokých kvalít a profesionality riešiť problém k našej spokojnosti.

Ďakujem a ostávam s pozdravom Marcel z Nového Mesta.

 


 

Bc. Katka Poliaková 

Dobrý večer, pán Šatala

ja sa Vám chcem ešte raz poďakovať, za vozík čo ste mi dnes priniesli :)
Skvele ste mi ho pomerali , poradili , je úžasný  :)

Skúšala som ho dnes celý  deň a môžem povedať, že je najlepší vozík aký som kedy mala- život mi uľahčí teda veľmi.

Prajem Vám všetko dobré, je vidieť, že v tom čo robíte ste dobrý :)
s pozdravom Poliaková – Kežmarok

(Katka Poliaková používa Quickie Xenon)


Katka Divincová

Potešil ma profesionálny a zároveň ľudský prístup zamestnancov Vašej firmy. Snažíte sa vychádzať v ústrety predovšetkým klientom a to sa dnes veľmi nenosí. Teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vašou firmou.

Srdečná vďaka
Katka Divincová


Ing. Jaroslav Uhrin, PhD.

Volám sa Ing. Jaroslav Uhrin, PhD. a bol som rozhodnutím UPSVaR určený spracovať posudok na zariadenie Oxford Voyager Portable. Chcel by som sa touto cestou poďakovať za ústretovosť, korektnosť a profesionalitu pri vykonávaní úkonov spojených so spracovaním posudku zo strany Vášho zástupcu v Prešove, pána Šatalu.

S úctou
Ing. Jaroslav Uhrin, PhD.


Lýdia Lazová – Púchov 

Chcela by som sa poďakovať firme Letmo a p. Stankovi Zahrankovi za ochotu pri vybavovaní elektrického vozíka a prenosných lyžín na prepravu.  Veľmi mi uľahčujú život a môžem pohybovať  oveľa pohodlnejšie. Takto môžem ponavštevovať miesta, ktoré som s mechanickým vozíkom nezvládala.Naše značky

Quickie

Jay

Breezy

Zippie Wheelchairs

RGK

Sterling

Tarta

Quokka

Leckey

Gemino

 

Oxford

Spex

Freewheel

Excellent_EXAS

Assistive

Softwheel

Uribag

Alber

Firefly

Benecykl

Allmobility

Klaxon

Feal - improved life


Prevádzkové informácie

 

Preprava vášho tovaru je ohľaduplná k životnému prostrediu
a bez emisií CO2.

S DPD preprava vášho tovaru nezanecháva stopy na životnom prostredí. Cieľom DPD je, aby každý balík bol uhlíkovo neutrálny pre všetkých našich zákazníkov a bez ďalších nákladov pre nich. DPDgroup si stanovila cieľ znížiť do roku 2020 množstvo emisií CO2 v cestnej preprave o 10 % na každý balík v porovnaní s rokom 2013.

DPDgroup počas celého roka meria množstvo oxidu uhličitého, ktoré pri svojej činnosti vypustia do ovzdušia kamióny a kuriérske prepravné vozidlá pri doručovaní zásielok. Množstvo emisií CO2 na každý balík v cestnej preprave redukujeme využívaním vozidiel s alternatívnym pohonom, optimalizáciou trás a zvyšovaním miery úspešného doručenia na prvý pokus cez produkty ako sú Predict a Pickup.

Zostávajúce emisie kompenzujeme financovaním environmentálnych projektov. V spolupráci s lídrom na trhu s uhlíkom, so spoločnosťou EcoAct, podporujeme 6 environmentálnych projektov v Európe, Turecku a Indii, ktoré sa zameriavajú na obnoviteľnú energiu a energetickú premenu.

Výsledkom je, že všetok COvypustený do ovzdušia našej planéte kompenzujeme. Všetky balíky doručované cez DPD sú teda uhlíkovo neutrálne a nezanechávajú stopu na životnom prostredí.

 

 


Dokumenty Letmo SK