O nás

Vážení priatelia,

úspech spoločnosti Letmo SK sa zakladá na jednej podstatnej filozofii – celoživotnom partnerstve s klientom. To je princíp, ktorý presadzujeme, ktorému podriaďujeme našu prácu a ktorý nás odlišuje od ostatných. Snažíme sa vytvárať životnú zmenu. Uľahčiť štúdium, umožniť úspech v práci, začleniť sa do kolektívu, viesť plnohodnotný život.

Z pohľadu pomôcok sú to vozíky od najlacnejších plne hradených typov, až po prémiové modely pre vrcholovo aktívnych užívateľov. S témou vozíkov však bezpodmienečne súvisí tiež správne sedenie s patričným antidekubitným efektom. Portfólio produktov potom dopĺňajú tiež riešenia prekonávania bariér a zdvíhania/presunu. A po vhodnom zabezpečení pomôcok sme pre vozičkára partnerom tiež v sebarealizácii vďaka spoločnej práci na portálu Vozickar.sk, Vozickar.TV, popr. ďalších projektoch. Takto my vnímame komplexné partnerstvo.

Verím, že sa stanete súčasťou veľkej rodiny Letmo, vitajte…

miroslav-zeman

Mirek Zeman
zakladateľ spoločnosti


 

Letmo-foto

 

Povedali o nás

 

Marika Gombitová

Marika Gombitová vozík Salsa“Ďakujem firme Letmo a zvlášť pánu Miroslavovi Zemanovi
za ústretovosť a velkú profesionalitu pri realizácii mojej objednávky mechanického aj elektrického vozíka.”

(Marika Gombitová používa Quickie Salsa a Quickie Helium)

 

 

 


 

Veronika Vadovičová

Veronika_Vadovicova_Letmo.sk

,,Pre aktívny život používam aktívne vozíky do Letma, aj vďaka nim je môj život plnohodnejší…”

 

 

(Veronika používa Quickie Neon, Quickie Xenon a ICON A1)

 

 


Andrea Fialová

Andrea Fialová

 

Milí predstavitelia spoločnosti LETMO SK, chcem sa Vám uprímne poďakovať za ľudský prístup, odbornosť i ústretovosť pro zaobstarávaní elektrického vozíka Quickie. Zvlášť ďakujem Stankovi Záhrankovi za vždy promptnú komunikáciu a snahu vyhovieť mojim individuálnym požiadavkám v snahe konfigurovať vozík maximálne na mieru zohladňujúc moje pohybové možnosti podmienené diagnózou. Určite Letmo doporučím aj ďalším “kolegom vozíčkarom” a v prípade potreby Vás rada kontaktujem i v budúcnosti.

(Andrea používa Quickie Neon a Jive)

 


 

Tomáš Masaryk – reprezentant Slovenska v tenise na vozík
Tomas Masaryk
Firma Letmo a špeciálne majiteľ, pán Zeman, je človek na správnom mieste, ktorý dokáže zabezpečiť všetko od ponuky vozíkov aj pomôcok pre handicapovaných ľudí. Jeho prístup je top ľudský a po odbornej stránke nepoznám lepšieho. Čo je pre ľudi na invalidnom vozíku najdôležitejšie, je odborné poradenstvo a samozrejme servis. Firma Letmo zabezpečí všetko na top úrovni. Veľmi srdečne odporúčam z vlastných skúseností.

(Tomáš používa Quickie Neon, Xenon a športový MatchPoint)

 


 

Pavol Bajužík – Turie 

Ďakujem pán Zeman,
vozík,  čo som si od vašej firmy kúpil, je úžasny…

 


 

Jaroslav Štika – Košice

Vazeny pane Zeman,
v prubehu cca 1 roku jsem komunikoval s Vasim zamestnancem panem Radovanem Satalou.
8.7.2015 mi byl dorucen elektricky vozik Salsa R.

Jsem na el. voziku od roku 1982, znam 6 servisu pro el. voziky, a jejich 16 ruznych zamestnancu.
Za techto x let jsem nikdy, opakuji, opravdu nikdy nevidel tak perfektni pristup ke klientovi, ktery jsem poznal a pocitil od Vaseho zamestnance pana  Radovana Sataly.

Chtel bych vyjadrit sve obrovske prekvapeni nad jeho prikladnym pristupem ke klientovi, jehou ochotou a tvurcim resenim technickych problemu.
Opravdu verim tomu, ze  Vam i Vasi firme vytvari obrovske PR, renome, v tom nejlepsim slova smyslu.

Gratuluji Vam k vyberu takoveho zamestnance!
At se Vasi firme dari a prevalcuje konkurenci.


 

Marcel Nikoli 

Dobrý deň,

volám sa Marcel Nikoli, som asi dva týždne šťastným majiteľom vozíka Quickie Helium a chcem sa poďakovať, za skvelé služby a skvelý produkt. Prvé presadnutie na vozík Helium bolo pre mňa až neuveriteľné. Zrazu lepšie držanie tela a úžasne ľahký pohyb. Prechádzal som zo skutočne starého a ťažkého vozíka a moja predstava sa ani len nepribližovala skutočnosti o pohybe na novom vozíku. Úžasne ľahký, úzky a krátky čo znamená naozaj veľmi uľahčenú mobilitu v priestore. A samozrejme sám vozík takýto komfort nezaručuje, ale spolu s perfektným nastavením na mieru, s ktorým mi pomohol a vlastne úplne poradil pán Crman, je tento vozík a jeho možnosti využité na 120%. To meranie a individuálne nastavenie robí z vozíka úžasný celok a aj po dvoch týždňoch používania stále nachcádzam jeho nové schopnosti a zjednodušenie mobility.
Ďakujem celej firme, aké úžasné veci robia pre zdravotne znevýhodnených ľudí a osobitne pánovi Crmanovi za profesionalitu, veľkú empatiu, perfektnú komunikáciu a z tohoto všetkého vyjde naozaj perfektne prevedený produkt, ktorý posunul môj život na vozíku o míľový krok ku komfortnej mobilite.
Ešte raz VEĽKÉ ĎAKUJEM za svelo odvedenú prácu pánovi Crmanovi a celému týmu LetMo.

S pozdravom,

Marcel Nikoli z Liptovského Mikuláša.

 


 

Peter Černý – Moravské Lieskové 

Zdravim pan Zeman,
tak vcera mi doniesli vozik “po zakroku” a chcem Vam povedat, ze uz je to zatial vsetko fajn.
Som tomu rad, zvlast ked mi bolo najprv povedane, ze sa neda s tym robit nic. No potom ako som kontaktoval Vas sa uz dalo. Aj preto ma milo prekvapila Vasa rychla reakcia, ze ste nasli riesenie. Som Vam vdacny, vazim si to a aj to svedci o Vasej serioznosti a profesionalite.
Este raz Vam moc DAKUJEM.
Prajem pekny den…
Cerny

Alena Kánová 

 

Už 20 rokov som verná jednej značke. Som veľmi spokojná, je to pohodlné “vozenie” :-)

(Alenka používa Quickie Neon, Xenon a Helium)

 


Tibor Köböl

 

“Vyskúšal som množstvo mechanických vozíkov od rôznych výrobcov, ale opakovane som bol najviac spokojný s kvalitou, variabilitou – a vzhľadom na svoju váhu – i pevnosťou vozíkov značky Quickie. Ľahkosť a ľahké ovládanie aktívnych vozíkov tejto značky maximálne vyhovujú pre osoby s ťažkým postihnutím horných končatín, myslím tým najmä osoby so svalovou dystrofiou.”

(Tibor používa Quickie Neon a Helium)

 


Simona Záhumenská – Trenčín

Vozík sedí perfektne. Dnes som ho už stihla aj  prevetrať, je skvelý.
V pohode sa vošiel do nášho malého panelákového výťahu a nerovnosti na chodníkoch som ani necítila. Som maximálne spokojná.

Vozík je naozaj skvelý a veľmi pohodlný, takže čím viac referencii o ňom bude, tým ľahšie sa bude ľuďom rozhodovať o jeho kúpe. Ja používam invalidný vozík od svojich siedmich rokov a teraz mám 31, takže za tých 24 rokov som už niekoľko vozíkov vystriedala (aj čo sa týka značiek, aj čo sa týka predajcov) a je naozaj obrovský rozdiel medzi vozíkom a vozíkom a aj medzi prístupom jednotlivých predajcov ku klientovi a k jeho potrebám. Mám vždy dva mechanické vozíky – jeden na doma a jeden na von. V roku 2009 som si brala Neon. Už vtedy ho pán Crman poskladal pre mňa bezchybne. A rovnako úžasný je aj jeho ľudský prístup ku klientovi ako k človeku. Na doma som doteraz používala iné značky vozíkov, ktoré vždy vydržali maximálne päť rokov. Takže je naozaj rozdiel medzi vozíkom a vozíkom. Teraz budem Neon používať doma a Xenon vonku. Naozaj som maximálne spokojná a moc ďakujem.

Simona

 


 

Marcel Dirnbach – Nové Mesto nad Váhom

Cez leto pri nabíjaní kvôli nekvalitnej a starej predlžovačke mi vyskratovalo nabíjačku na môj električák Grove R. V tej chvíli som mal len dve alternatívy, buď kúpiť novú, alebo sa pokúsiť ju dať ešte opraviť.

Nakoniec a na šťastie sa nabíjačka opravila a to všetko za aktívnej účasti pána riaditeľa Miroslava Zemana, ktorému sa chcem týmto srdečne poďakovať za jeho ochotu. Lebo s veľkým nasadením a ochotou mi sám osobne zavolal a radil pri technických záležitostiach pri oprave zariadenia a dokonca zavolal aj do Nemecka a vyzistil všetky parametre, ktoré boli potrebné pre správny chod nabíjačky. Nakoľko táto nabíjačka je veľmi špecifické a zložité zariadenie.

Pán Zeman riešil veci veľmi aktívne čo si veľmi vážim a som mu za to naozaj povďačný, lebo môj problém riešil hneď za pochodu a to dokonca aj na úkor svojho vlastného času a mimo pracovnej doby a to nielen cez toto Leto-´´Letmo´´:), ale už aj v minulosti, čo chcem vyzdvihnúť ako Veľké plus spoločnosti Letmo a jej vysokých kvalít a profesionality riešiť problém k našej spokojnosti.

Ďakujem a ostávam s pozdravom Marcel z Nového Mesta.

 


 

Bc. Katka Poliaková 

Dobrý večer, pán Šatala

ja sa Vám chcem ešte raz poďakovať, za vozík čo ste mi dnes priniesli :)
Skvele ste mi ho pomerali , poradili , je úžasný  :)

Skúšala som ho dnes celý  deň a môžem povedať, že je najlepší vozík aký som kedy mala- život mi uľahčí teda veľmi.

Prajem Vám všetko dobré, je vidieť, že v tom čo robíte ste dobrý :)
s pozdravom Poliaková – Kežmarok

(Katka Poliaková používa Quickie Xenon)


Katka Divincová

Potešil ma profesionálny a zároveň ľudský prístup zamestnancov Vašej firmy. Snažíte sa vychádzať v ústrety predovšetkým klientom a to sa dnes veľmi nenosí. Teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vašou firmou.

Srdečná vďaka
Katka Divincová


Ing. Jaroslav Uhrin, PhD.

Volám sa Ing. Jaroslav Uhrin, PhD. a bol som rozhodnutím UPSVaR určený spracovať posudok na zariadenie Oxford Voyager Portable. Chcel by som sa touto cestou poďakovať za ústretovosť, korektnosť a profesionalitu pri vykonávaní úkonov spojených so spracovaním posudku zo strany Vášho zástupcu v Prešove, pána Šatalu.

S úctou
Ing. Jaroslav Uhrin, PhD.


Lýdia Lazová – Púchov 

Chcela by som sa poďakovať firme Letmo a p. Stankovi Zahrankovi za ochotu pri vybavovaní elektrického vozíka a prenosných lyžín na prepravu.  Veľmi mi uľahčujú život a môžem pohybovať  oveľa pohodlnejšie. Takto môžem ponavštevovať miesta, ktoré som s mechanickým vozíkom nezvládala.


 

***

 

 

Prevádzkové informácie

 

Preprava vášho tovaru je ohľaduplná k životnému prostrediu
a bez emisií CO2.

S DPD preprava vášho tovaru nezanecháva stopy na životnom prostredí. Cieľom DPD je, aby každý balík bol uhlíkovo neutrálny pre všetkých našich zákazníkov a bez ďalších nákladov pre nich. DPDgroup si stanovila cieľ znížiť do roku 2020 množstvo emisií CO2 v cestnej preprave o 10 % na každý balík v porovnaní s rokom 2013.

DPDgroup počas celého roka meria množstvo oxidu uhličitého, ktoré pri svojej činnosti vypustia do ovzdušia kamióny a kuriérske prepravné vozidlá pri doručovaní zásielok. Množstvo emisií CO2 na každý balík v cestnej preprave redukujeme využívaním vozidiel s alternatívnym pohonom, optimalizáciou trás a zvyšovaním miery úspešného doručenia na prvý pokus cez produkty ako sú Predict a Pickup.

Zostávajúce emisie kompenzujeme financovaním environmentálnych projektov. V spolupráci s lídrom na trhu s uhlíkom, so spoločnosťou EcoAct, podporujeme 6 environmentálnych projektov v Európe, Turecku a Indii, ktoré sa zameriavajú na obnoviteľnú energiu a energetickú premenu.

Výsledkom je, že všetok COvypustený do ovzdušia našej planéte kompenzujeme. Všetky balíky doručované cez DPD sú teda uhlíkovo neutrálne a nezanechávajú stopu na životnom prostredí.

 

 


Dokumenty Letmo SK