fbpx

OXFORD PRO Journey

Nový zdvihák OXFORD Journey je kompaktný, prenosný a skladací zdvihák s najlepšou funkčnosťou vo svojej triede.

Je kompaktný a ľahký, umožňuje ošetrovateľovi jednoduché manévrovanie v obmedzených priestoroch a je zároveň ľahko skladateľný pre úschovu a prepravu.

Na rozdiel od bežne používaných pasívnych zdvihákov poskytuje podporu vďaka širokej ponuke “aktívnych” závesov. Toto všetko podnecuje pacienta k spolupráci v priebehu procesu zdvíhania.

Ako prvý na trhu má nastaviteľnú hrazdu pre uchytenie závesov a úchop klienta. Unikátny mechanizmus nastaviteľnej hrazdy vyhovie takmer všetkým výškam a veľkostiam užívateľa. Je ideálny aj pre transfery z nízkej stoličky.

Závesy sa ľahko upevňujú a poskytujú vynikajúci prístup a podporu v priebehu kľúčových úloh.

  • použitie toalety
  • vstávanie
  • rýchle presuny

Pred tým, ako bol zdvihák Journey zaradený do voľného predaja, bol podrobne testovaný. Spätná väzba zo strany užívateľov zaručuje, že zdvihák Journey je pevný, použiteľný a dostatočne flexibilný pre splnenie potrieb pacientov, ošetrovateľov a prostredia, v ktorom bude používaný.

Zdvihák Journey je vysoko adaptabilné zdvíhacie zariadenie. Dokáže pacienta presunúť z nízkej pozície sedenia do plne vzpriameného stoja.

Podpory kolien sú výškovo nastaviteľné (260 mm). Vďaka tomu má pacient vždy v priebehu zdvíhania pocit podpory a komfortu. Podpory sú profilované a sú doplnené fixáciou nôh pre tých pacientov, ktorí potrebujú ďalšie zaistenie.

Rukoväte sú starostlivo umiestnené tak, aby zaistili optimálny komfort a istotu v priebehu transportu pacienta.

V momente, keď odnímeme zo zdviháka stupačku, zmeníme zdvihák Journey na pomôcku podporujúcu nácvik chôdze. Po odobraní stupačky sa môže pacient postaviť a zdviháka sa iba pridržiavať.

 

  • Hradené ZP:Možnosť financovania cez ÚPSVaR
  • Kód ZP:-

Špecifikácia

Dokumentácia (PDF)

Katalóg Letmo

Originálna dokumentácia

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.