fbpx

Letmo Power Day

Elektrický vozík Permobil F3

Pri príležitosti získania štvrtej svetovej značky z oblasti elektrickej mobility PERMOBIL, sme sa rozhodli pozvať priaznivcov Letma do našich showroomov v Piešťanoch a Prešove.


logo Letmo Power DaysLetmo Power Day
bude ideálnou príležitosťou otestovať a porovnať prínosy jednotlivých riešení. Budete môcť vidieť elektrické vozíky Quickie, elektrické vozíky Permobil, prídavné pohony Klaxon a Empulse. Všetko sa bude dať ohmatať, vyskúšať, prehliadnuť a prediskutovať.

Budeme veľmi radi, ak si na vlastnej koži preveríte výhody pohybu a ovládania elektrických vozíkov s poháňanými prednými kolesami, prostrednými kolesami a zadnými kolesami.

V oboch pobočkách Vás budú očakávať konzultanti spoločnosti Letmo, malé občerstvenie a nekonečné množstvo energie, okrem iného ukryté aj v pripravených akumulátoroch všetkých týchto strojov.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!


 

7. 9. 2021 (UTOROK)
10:00 – 17:00

LETMO CENTRUM PIEŠŤANY

10. 9. 2021 (PIATOK)
10:00 – 17:00

LETMO CENTRUM PREŠOV

 


Zaregistrujte sa ešte dnes

Pokiaľ sa rozhodnete pozvanie prijať, zaregistrujte sa, prosím, na nižšie uvedenom formulári. Zaručíte si tak miesto na Letmo Power Day a čas našich konzultantov.

 

Letmo Power Day-9/2021

 letmo servis zdarma presov piestany 


One more thing…

Je tu ale ešte jedna vec, ktorú Vám chceme ukázať. Dobre poznáte náš prístup, že keď už sa napr. vyberá nová antidekubitná sedačka alebo schodolez, je potreba to riešiť komplexne v previazanosti na vozík.

Keď sa teda máme baviť o nových elektrických vozíkoch, mali by sme ich vedieť aj naložiť. Mysleli sme na to. V Piešťanoch teda vystavíme aj nový FORD Grand Freedom!

Ford Freedom


Stephen Hawking na vozíku PermobilP. S: Áno, bude tam aj rovnaký typ vozíka ako používal Stephen Hawking. Síce bez ovládania zrakom, ale o tejto metóde sme už tiež písali.

Viac o prispôsobení vozíka Permobil pre potreby Stephena Hawkinga nájdete napríklad v tomto článku.