fbpx

Príbehy

Keď sme v roku 2004 začínali s piatimi vozíkmi, bolo jednoduché odkomunikovať ich prínosy a benefity v krátkom letáku. Ponuka spoločnosti Letmo je ale čím ďalej tým komplexnejšia a v tejto chvíli zahŕňa viac ako 300 typov výrobkov.
Pri stretnutiach s našimi klientami teraz zisťujeme, že pre nich začína byť namiesto hľadania v jednotlivých kategóriách určujúce, ako daný problém riešil (a určitý handicap kompenzoval) ich kamarád alebo nejaký neznámy klient s podobným typom handicapu.
Následne to vnímajú ako určité nasmerovanie, čo by mohlo byť prínosom aj pre nich a môžu potom konkrétny spôsob riešenia hlbšie študovať.
Práve  preto sme sa rozhodli prinášať “príbehy” našich zákazníkov.  Vždy ide o klientov, ktorí zvolili vzájomne previazané produktové riešenia a u ktorých vieme, že sa dokážu so svojím okolím podeliť o svoje pocity. Zároveň ide o klientov, ktorí sú pre nás silnou inšpiráciou.
Nielen tým, ako prekonávajú prekážky, ale tiež životným postojom.
Produkty dávajú zmysel až vo chvíli, kedy ich vidíte použité v praxi a pochopíte ich prínos v zvládaní každodenných úloh.
Sme radi, že Vám môžeme predstaviť príbehy a osudy tých, ktorých stojí za to poznať.