fbpx

Tomáš Masaryk

Tomáš Masaryk

 

Športovec, obchodník, motivátor a hrdý Záhorák. Druhýkrát som sa doslova a dopísmena narodil v roku 2001 po ťažkej autonehode, ktorú by štatisticky nemalo prežiť 99 percent ľudí a lekári ma v danom čase dokonca vyhlásili za mŕtveho.
V tomto čase som patril medzi najväčšie talenty slovenského futbalu a mal som čerstvo po promóciách na Fakulte telesnej výchovy a športu v Bratislave. Hneď po autonehode som sa dozvedel, že na mňa čakal lukratívny kontrakt vo francúzskom futbalovom klube OSC Lille.Vesmír to však zariadil inak.

Tomáš Masaryk a SpiritUž pár rokov po autonehode som sa začal naplno venovať tenisu na vozíku. Na svetovom šampionáte družstiev sme získali ôsme miesto ako družstvo, viackrát som uspel na medzinárodných turnajoch, som štvornásobným majstrom Československej tour voštvorhre a trojnásobným držiteľom slovenského striebra vo dvojhre adržiteľ trofejí z medzinárodných turnajov. Za ten čas čo hrám tenis navozíku som získal cca 130 trofejí.

Podarilo sa mi získať skvelú prácu v obchodnej zahraničnej firme, ktorá ma baví a napĺňa.
Po všetkom, čo som zažil, zostávam nenapraviteľným optimistom, snažím
sa byť sebestačným a každým dňom presviedčam seba aj ostatných, že fyzické obmedzenia neexistujú, iba tie, ktoré máme v hlave. Mojeprednášky už absolvovalo niekoľko tisíc študentov,zamestnancov a podnikateľov, len s pozitívnym ohlasom.

VŠETKO JE MOŽNÉ!

 


Tomáš používa (aj) tieto produkty…