Prídavný pohon Blumil GO

Blumil-GO pridavny pohon k voziku

BLUMIL GO

Blumil Go je veľmi jednoduchý na použitie. Zostanete sedieť vo svojom vlastnom invalidnom vozíku. Priblížite sa k Blumil GO, stlačíte jedno tlačidlo a tým zmeníte váš mechanický vozík na elektrický handbike. Príďte do cieľa svojej cesty s Blumil GO.

Je to také ľahké!


Dizajn

Dizajn je pre nás dôležitý. Je tomu tak v prípade všetkých našich výrobkov. Aj pri Blumil GO sme sa chceli uistiť, že predstavíme produkt, ktorý bude kompaktný.
Žiadne zbytočné káble, príslušenstvo, či diely.


Patentovaný spojovací mechanizmus

Blumil GO má unikátnu vlastnosť, ktorá dovtedy nikdy predtým nebola. Je ňou patentovaný spojovací mechanizmus. Rozhodli sme sa robiť veci trochu inak, čo prinieslo veľa výhod. Nemusíte pripájať a jazdiť so žiadnymi časťami pripojenými k vlastnému invalidnému vozíku.

S Blumil GO stačí stlačiť tlačidlo a elektromotor sa postará o zvyšok. O 5 sekúnd neskôr ste pripravení vyraziť. Nepotrebujete žiadnu pomoc. Budete celkom nezávislý, bez ohľadu na to, akú silu máte v rukách.

Blumil GO


Ľahký a kompaktný

Má hmotnosť iba 13 kg, vrátane batérie. Neexistujú žiadne ďalšie diely, ktoré by ste museli inštalovať na invalidný vozík. Je to kompletný systém, ktorý sa pripája k vášmu invalidnému vozíku za 5 sekúnd.


Jednoduché manévrovanie

S polomerom otáčania iba 1,8 m je Blumil GO veľmi ľahko ovládateľný. To je veľmi dôležité v interiéri aj v exteriéri. Dá sa s ním otáčať v úzkych priestoroch aj malých miestnostiach. Obrátenie, keď idete na ceste si vyžaduje veľmi málo miesta.


Transport

Možnosť jednoduchého transportu je kľúčovým prvkom pre užívateľov Blumil GO. Z tohto dôvodu sme sa chceli uistiť, že Blumil GO bude mať skutočne kompaktnú veľkosť. Ak ho chcete zložiť, stlačte jedno tlačidlo. Vezmete ho kamkoľvek so sebou.

rozmer Blumil GO


Dojazd

Vychutnajte si dojazd približne 30 km na jedno nabitie vďaka spoľahlivej batérii 280 Wh LG. Blumil GO môžete nabíjať na cestách a navyše má zásuvku USB, takže môžete nabíjať všetky mobilné zariadenia.
Máte najväčšiu power-banku!


Rýchlosť

Blumil GO má 3 režimy. Pri štandardnom režime je maximálna rýchlosť 10 km/h. Je to skvelé, keď sa začínate učiť riadiť.
Rýchlosť môže byť zvýšená aj na 16 km/h. Takáto rýchlosť umožňuje napríklad rýchly pohyb po meste.
Pre ľudí, ktorí milujú adrenalín, je tu režim TURBO. Pôjdete rýchlosťou 30 km/h.

Buďte však opatrný. Toto je pre odborných vodičov!


Perfektný pre kvadruplegikov

Blumil GO je jednoduchý na použitie, pripojenie a nastavenie. Preto ho môžu bez akýchkoľvek úprav ľahko používať ľudia, ktorí majú problémy s rukami. Počnúc procesom pripájania, ktorý sa vykonáva len stlačením tlačidla na jazdu. Plyn a brzda sú len dve ľahko ovládateľné páky.

 

blumilgo


Zabudované svetlá

svetlo blumilgo

K dispozícii máte dve sady svetiel. Pri zapnutí zariadenia Blumil GO sa automaticky rozsvieti základné svetlo. To vás robí viditeľnými pre ostatných za akýchkoľvek podmienok. Okrem toho môžete zapnúť svetlomety, keď potrebujete extra svetlo v noci.


Vhodné pre invalidné vozíky s pevným rámom

BLUMIL GO bol navrhnutý špeciálne pre invalidné vozíky s pevným rámom. Mal by sa ľahko zmestiť na všetky vozíky s pevným rámom od najobľúbenejších výrobcov ako sú: Quickie, RGK, Küschall, Panthera, Progeo a ďalšie.
Vezmite na vedomie, že nebude vhodný pre skladacie invalidné vozíky.

 Špecifikácia

 • 300 W motor
 • LG batéria 7,8 Ah, 280 Wh
 • Dojazd 30 km
 • Najvyššia rýchlosť 30 km/h
 • Celková hmotnosť s batériou – 13 kg
 • Veľkosť predných koliesok 8″
 • Elektronický displej
 • Zabudované svetlá
 • Polomer otáčania – 1,8 m

rozmer Blumil GO rozmer Blumil GO rozmer Blumil GO


Certifikáty

Blumil GO je certifikovaný produkt. Ako zdravotnícka pomôcka spĺňa všetky požiadavky upravené právnymi predpismi EÚ. Samotné označenie CE definuje určité normy bezpečnosti a kvality a poskytuje informácie pre všetkých spotrebiteľov. Je dôkazom, že spĺňame všetky prísne požiadavky.

Certifikát na prepravu lietadlom na stiahnutie TU.


Vyrobené v EÚ

Blumil GO je vyrobený v EÚ a spĺňa najvyššie štandardy.

 

 

 • Cena:2 850 €
 • Doplatok pacienta:2 850 €
 • Kód ZP:-

Špecifikácia

 • Hmotnosť:13 kg

Dokumentácia (PDF)

Originálna dokumentácia

Originálny leták

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.