fbpx

QUICKIE Attitude – power

,

Nová rada prídavných pohonov Quickie Attitude

large-attitude-logo


 

Prídavný pohon s ktorým ste pripravený vyraziť v priebehu niekoľkých sekúnd.

Uchytenie aj demontáž prídavného pohonu Attitude k vášmu vozíku je otázkou sekúnd vďaka dokovaciemu mechanizmu. Ideálny pre prípad, že sa ponáhľate a nechcete strácať čas. Pozrite sa na video a presvedčte sa, aké je to jednoduché.


ČISTÝ ŠTÝL V KAŽDOM DETAILE

Čistý odľahčený dizajn prídavného pohonu Attitude dokonale splynie so štýlom vášho Quickie vozíka. Moderný dizajn v spojení s ponukou 28 farebných kombinácií sa prispôsobí individuálnym požiadavkám každého užívateľa.


MAXIMÁLNE POHODLIE BEZ OBMEDZENIA POHYBU VO VOZÍKU

Dokovací systém prídavného pohonu Attitude je tak jednoduchý, že na bezpečné uchytenie k vozíku nie sú potrebné žiadne ďalšie diely, ktoré by obmedzovali priestor užívateľa a znižovali jeho pohodlie.


ÚPLNÁ SLOBODA

Slobody pohybu si užívajte nielen pri jazde, ale aj pri manipulácii s týmto prídavným pohonom. Ergonomický úchyt a podporné transportné kolieska maximálne zjednodušujú manipuláciu s Attitude prídavným pohonom, tak pred jazdou, ako aj po jazde.


KOMPLETNÁ RODINA PRÍDAVNÝCH POHONOV ATTITUDE

Či už chcete športovať, alebo len zvýšiť vašu mobilitu, medzi prídavnými pohonmi Attitude nájdete vždy ten správny práve pre vás. Pre športovcov sa ponúka ideálne riešenie v podobe verzie s ručným pohonom. Pre športovcov so zníženou svalovou schopnosťou je ideálnym riešením hybridná verzia kombinujúca manuálny a elektrický pohon. Pre klientov, ktorí chcú zvýšiť svoju mobilitu, je určená verzia s plne elektrickým pohonom.


 

Quickie Attitude Power je pripojený jednoduchým a rýchlym spájacím mechanizmom. Ohromí Vás svojou ľahkou váhou, pevnosťou a moderným dizajnom a je dostupný vo viac ako 30 farbách.

  • urobte z Vášho vozíka “motorku”
  • veľký dojazd vďaka batérii s dlhou životnosťou
  • výkonný 250 W motor
  • skvelá manévrovateľnosť vďaka 16 palcovému kolesu

screen 2015-04-12 v 11.40.54 screen 2015-04-12 v 11.40.43screen 2015-04-12 v 11.40.32

screen 2015-04-12 v 11.38.43

 

 

Pár osobných záberov z premiéry v Düsseldorfe:

Viac nájdete v produktovom liste výrobcu TU


Quickie Attitude máte možnosť ZDARMA a NEZÁVÄZNE odskúšať u Vás doma – stačí zavolať na bezplatnú linku 0800 194 984 alebo zanechať odkaz nižšie:


  • Hradené ZP:0 €
  • Cena:od 3.740 €
  • Doplatok pacienta:od 3.740 €
  • Kód ZP:-

Špecifikácia

Dokumentácia (PDF)

Katalóg Letmo

Originálna dokumentácia

Originálna dokumentácia od výrobcu

CE certifikát

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.