fbpx
Quickie Life T

,

 

Aktívny mechanický vozík Quickie Life T nie je len konkrétny produkt. Je to ucelená rada riešiaca takmer akékoľvek požiadavky vozičkára.

Po prvýkrát na Slovensku prichádzame s konceptom jednotnej ceny, nech už si nadefinujete Váš vozík v akomkoľvek pakete (viď nižšie). Svoje priania si tak splnia užívatelia s najrôznejšími požiadavkami. Či už chcú pevný rám, alebo skladací, odklopné stupačky, alebo integrovanú prednú časť, doskové bočnice, alebo hliníkové blatníky.

Sami si skúste nadefinovať svoj optimálny vozík v tabuľke. Nemusíte sa báť, nie je to ešte záväzné – po odoslaní Vás bude kontaktovať náš konzultant a všetko preberiete a prípadne potvrdíte, alebo doplníte.

 

Tento koncept výberu bol optimalizovaný pre zabezpečenie tzv. druhého vozíka cez Úrad práce sociálnych vecí a rodiny. Väčšine našich klientov býva (podľa systému príspevku) vymeraný doplatok 5 %  (úhrada ÚPSVaR 95 %). To znamená pri cene Lifu T 1 748 €, doplatok užívateľa len 88 €. To všetko za vozík s päťročnou zárukou na rám a kríž.

Tento doplatok sa môže samozrejme zvýšiť v prípade, že Vám ÚPSVaR schváli spoluúčasť menšiu ako 95 % prípadne, že si vyberiete niektorú z doplatkových možností uvedených a zreteľne označených na konci tabuľky.

V prípade akýchkoľvek otázok prípadne nejasností, neváhajte volať našim konzultantom na linku 0800 194 984. 

 


Rám vozíka Life T môže byť nalakovaný v jednej z 32 farieb.

Výber farieb TU


Viac o princípoch sedenia TU

(Veľkosť kolies, sedačky, chrbtovej opierky a pod. je vždy konfigurovaná na prianie zákazníka. Ilustračné fotografie zobrazujú len jednu z verzií a môžu obsahovať aj príplatkové príslušenstvo)


Quickie Life T máte možnosť ZDARMA a NEZÁVÄZNE odskúšať u Vás doma – stačí zavolať na bezplatnú linku 0800 194 984 alebo zanechať odkaz nižšie:


  • Hradené ZP:Možnosť financovania cez ÚPSVaR
  • Cena:1 748 €
  • Kód ZP:-

Špecifikácia

  • Šírka sedačky:28 - 50 cm
  • Hĺbka sedačky:32 - 46 cm
  • Výška chrbtovej opierky:25 - 47,5 cm
  • Rám:skladací alebo pevný
  • Farba rámu:30 farieb na výber
  • Hmotnosť:od 10 kg

Dokumentácia (PDF)

Leták k produktu

Originálna dokumentácia

Vzorkovník farieb

CE certifikát

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.