fbpx

QUICKIE Puma 40

Elektrický vozík Quickie Puma 40

Neuveriteľne všestranný a ľahko ovládateľný elektrický invalidný vozík

Je úplne prirodzené, že každý z nás od svojho elektrického vozíka očakáva, že ho dopraví tam, kam potrebuje. Naviac hladko a pohodlne!

Nový vozík by samozrejme mal ponúkať všetky pokročilé funkcie, ktoré potrebujete pre maximálnu nezávislosť v každodennom živote. Okrem toho má byť štýlovým a komfortným doplnkom Vášho životného štýlu.

Preto sme pre Vás vyvinuli Pumu 40 so sedacím systémom Sedeo Pro.

Vozík, ktorý v sebe snúbi funkčnosť, komfort a dizajn.
Puma 40 je skvelá vo všetkých ohľadoch!

elektrický vozík Quickie Puma 40


Pohon zadných alebo predných kolies

Vyberte si variantu, ktorá viac vyhovuje Vašim “vodičským” preferenciám. V priebehu užívania je možné otočiť celý podvozok s pohonnou jednotkou a zameniť tak pohon zadných kolies za pohon predných kolies.

 

elektrický vozík Quickie Puma 40


Absolútna flexibilita a komfort

Elektrický vozík Puma 40 bol skonštruovaný tak, aby svojmu užívateľovi poskytoval maximálny možný výkon ako v interiéri, tak v exteriéri. Jedná sa o neuveriteľne všestranný, robustný a ľahko ovládateľný kompaktný vozík ponúkajúci celú radu príslušenstva a elektrických funkcií, ktoré splnia všetky Vaše potreby. Prelomový systém FTSS doplnený o nastaviteľné ťažisko, Vám naviac zaručí hladkú a pohodlnú jazdu. To všetko so zárukou vysokej stability a maximálnej trakcie v každej situácii. Máte radi rýchlu jazdu? Ak áno, tak práve pre Vás je určená možnosť voľby rýchlosti 12,5 km/hod. so stabilizáciou jazdy. Nevšedný zážitok z jazdy dopĺňa nastaviteľný „Full Track Suspension“ systém odpružením.


Sedací systém SEDEO PRO

elektrický vozík Quickie Puma 40Ergonomický sedací systém tvorí základný kameň, na ktorom stojí výsledok celkového riešenia mobility. Pri elektrických vozíkoch je toto pravidlo o to dôležitejšie, o čo menej mobilní klienti tieto vozíky užívajú. S týmto vedomím sme vyvíjali sedací systém „SEDEO PRO“.

Užite si s nami novú úroveň pohodlia a ochrany pri dlhodobom sedení vo vozíku. Funkčný nastaviteľný rám systému SEDEO PRO ponúka široký výber nastavení a polohovaní. Kvalitnú ochranu proti kožným defektom a podporu správneho sedu Vám zaručí ucelená rada kvalitných sedačiek a ergonomických chrbtových opierok. Tento systém Vám poskytne veľké množstvo kombinácií vyhovujúcich Vašim požiadavkám. Na riešenie zložitejších potrieb je možné SEDEO PRO kombinovať so systémom JAY. 

Vďaka flexibilite systému SEDEO PRO môžete meniť vlastnosti sedu aj v priebehu užívania. SEDEO PRO je možné rozšíriť o celú radu elektricky ovládaného príslušenstva, ako je polohovanie sedu v priestore, polohovanie chrbtovej opierky, elektrické nastavenie uhla stupačiek alebo elektrický zdvih.

 


Špeciálne ovládače

elektrický vozík Quickie Puma 40

Nevyhovuje štandardná ponuka ovládačov Vašim potrebám? Potrebujete z hľadiska svojho postihnutia špeciálne upravené ovládanie? Na základnej platforme R-net Omni si môžete vybrať riešenie presne podľa Vašich požiadaviek. Vďaka flexibilite je možné toto riešenie prispôsobiť Vašim meniacim sa požiadavkám aj v priebehu užívania. Na komplikovanejšie požiadavky je tu pre Vás pripravené oddelenie individuálnych úprav.

 

 

 


Oceňovaný dizajn

Puma 40 v sebe kombinuje inteligentnú technickú modulárnu konštrukciu
a čistý štýlový dizajn. Dodáva sa v dvoch elegantných farebných prevedeniach s čiernymi pneumatikami a hliníkovými ráfikmi. Naviac si sami môžete vybrať zo širokej palety farieb vnútorných doplnkov a dodať tak Vášmu vozíku osobitý nádych!

 


“Full track” systém (FTSS)

Gumové tlmiče s jedinečným otočným mechanizmom zaručujú bezproblémovú, pohodlnú a bezpečnú jazdu.

elektrický vozík Quickie Puma 40


Quickie Puma máte možnosť ZDARMA a NEZÁVÄZNE odskúšať u Vás doma – stačí zavolať na bezplatnú linku 0800 194 984 alebo zanechať odkaz nižšie:


  • Hradené ZP:Možnosť financovania cez ÚPSVaR
  • Cena:od 5 250 €
  • Kód ZP:-

Špecifikácia

  • Výška sedačky:od 40,5 cm
  • Šírka sedačky:40 - 54 cm
  • Hĺbka sedačky:44 - 60 cm
  • Výška chrbtovej opierky:50 - 64 cm
  • Farba rámu:antracitovo šedá/platinovo biela v kombinácii s doplnkami (strieborná, zelená, modrá, oranžová)
  • Hmotnosť:od 130 kg (vr. 60 Ah batérií)
  • Nosnosť:160 kg

Dokumentácia (PDF)

Katalóg doplnkov

Originálna dokumentácia

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.