fbpx

QUICKIE Q700 M Sedeo Pro

Elektrický vozík Q700M Sedeo Pro

,

Q700 M je najpokročilejší invalidný vozík s pohonom stredných kolies QUICKIE! Vďaka novému odpruženiu SpiderTrac ™ 2.0, vysoko nastaviteľnému a plne konfigurovateľnému sedaciemu systému SEDEO PRO a inovatívnym ovládačom.

Neobyčajná skúsenosť!

Nový elektrický vozík Q700 úplne spĺňa tie najvyššie nároky na pohyb v exteriéri a zároveň ponúka výbornú ovládateľnosť vo vnútorných priestoroch. Základ vozíka tvoria tri výkonné pohonné podvozky, ktoré disponujú technologicky najvyspelejším odpružením. Výkonné motory a vysokokapacitné batérie zaisťujú dostatok výkonu pre vaše každodenné použitie. Okrem štandardného sedacieho systému SEDEO PRO je možné tento vozík vybaviť aj sedacím systémom SEDEO ERGO a SEDEO ERGO UP.


360° náhľad vozíka

POHON STREDNÝCH KOLIES (MWD MIDDLE – WHEEL DRIVE BASES)

Vďaka uloženiu hnacích kolies uprostred podvozku má vozík vybavený týmto pohonom veľmi malý polomer otáčania, ktorý mu umožňuje vynikajúcu manévrovateľnosť v interiéri. Kompaktné rozmery podvozku zaručujú ľahký pohyb v obmedzených priestoroch – pri prechádzaní dverami, pri nastupovaní do výťahu a pod.

Vynikajúce ovládanie v interiéri

Užite si vynikajúce jazdné vlastnosti nového vozíka s pohonom stredných kolies. Intuitívne ovládanie, kompaktný 62 cm široký podvozok a polomer otáčania 110 centimetrov, to sú hlavné benefity tohto vozíka.

Skvelé jazdné vlastnosti

Nové revolučné odpruženie podvozku SpiderTrac ™ 2.0 vám ponúka skvelé jazdné vlastnosti a výborné odpruženie v teréne. Vďaka uloženiu hnacích kolies uprostred podvozku má vozík vybavený týmto pohonom veľmi malý polomer otáčania, ktorý mu umožňuje vynikajúcu manévrovateľnosť v interiéri.

Bezpečnejšia a jednoduchšia jazda

Gyroskopický systém kontroly trakcie automaticky vyhodnocuje a opravuje aj tie najmenšie odchýlky od smeru konania. Poskytne vám veľmi presnú korekciu všetkých nerovností terénu a tým zníži nároky na vaše zásahy do riadenia. Vďaka tomu sa ovládania a jazda na vozíku stávajú oveľa bezpečnejšie a menej náročné, najmä ak používate na ovládanie špeciálne ovládače.

Nadčasový minimalistický design

Pre nový rad vozíkov Q-série sme zvolili minimalistický dizajn založený na základnej čiernej matnej farbe podvozku a komponentov, ktorý je možné rozšíriť o zameniteľné farebné prvky.
Výsledkom je veľmi elegantný a čistý vzhľad s možnosťou prispôsobenia podľa vašich požiadaviek.
Farebné doplnky dokonale dopĺňajú štýl vášho vozíka.
Vybrať si môžete až zo siedmich farebných kombinácií, ktoré je možné v priebehu užívania jednoducho meniť.


 

SEDEO PRO – Variabilný sedací systém

Sedací systém SEDEO PRO je tvorený variáciou širokej škály sedačiek a chrbtových opierok v kombinácii s moderným, plne nastaviteľným a ľahko konfigurovateľným rámom sedačky. Ponúka vynikajúce možnosti voľby podpory a polohovania pre zaistenie miernych až stredných klinických potrieb.

Pre ľahký transport klienta do / z vozíka je vozík Q700 v základnom prevedení vybavený dozadu odklopnými bočnicami. Poprípade je možné vozík vybaviť bočnicami s centrálnym uchytením alebo v prípade polohovacej chrbtovej opierky o odklopné bočnice s redukciou strihu.

Základ sedacieho systému SEDEO PRO tvorí jednoducho nastaviteľná platforma, ktorá združuje ostatné komponenty, ako sú rôzne typy sedačiek a chrbtových opierok, bočnice a stupačky.

Klientom, ktorí potrebujú meniť v priebehu dňa polohu sedu a nie sú schopní samostatného presunu váhy, je určená elektricky uhlovo nastaviteľná chrbtová opierka s anti – strižným mechanizmom.

Tento mechanizmus pri polohovaní zabraňuje nechcenému posunu chrbtovej opierky voči chrbtu klienta.

Pre klientov s potrebou polohovania dolných končatín je možné vozík doplniť o polohovacie stupačky. Polohovacie stupačky sa ponúkajú v dvoch variantách:

  • Mechanicky polohovacie – delené stupátka.
  • Elektricky polohovacie – delené stupátka / so spojenou stupačkou / so spojenou stupačkou a redukciou strihu.

Návod na použitie nájdete tu

návod na použitie


Ovládanie na dosah vašich prstov

Ďalší dôležitý krok pri výbere elektrického vozíka je zvoliť správny typ ovládania. Nová Q séria disponuje celým radom ovládačov, od štandardných VR2 joystickov až po R-NET ovládač disponujúci veľkým a ľahko čitateľným HD kontrolným panelom.

KONEKTIVITA

Ovládání vašeho vozíku je možné rozšířit o další funkce. K dispozici je například IR rozhrání díky kterému můžete ovládat všechna zařízení disponující tímto rozhraním, jako jsou televize, DVD, hudební systémy atd.

BLUETOOTH & IDRIVE

Ovládajte váš smart telefón, tablet či počítač pomocou Bluetooth alebo iDrive rozhrania. Všetky vaše domáce zariadenia môžete mať pod kontrolou.

QUICKIE PATENTOVANÉ PRÍDAVNÉ TLAČÍTKA

Vďaka patentovanému systému prídavných tlačidiel je možné ovládanie vozíka ešte viac
upraviť podľa vašich potrieb. Prídavným tlačítkam je možné naprogramovať akúkoľvek
funkciu a potom ich umiestniť takmer na akékoľvek miesto na vozíku.

 

 

  • Hradené ZP:Možnosť čiastočného financovania cez ÚPSVaR
  • Cena:Od 6.900 €

Špecifikácia

Dokumentácia (PDF)

Originálna dokumentácia

Originálna dokumentácia od výrobcu

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.