fbpx

Detská sedačka TARTA Kid / Tarta Kid PRO

detska Sedačka Tarta Kid

, ,

Spoločnosť Letmo sa od svojho začiatku venuje kombinácii mobility vozičkárov a ich správnemu sedeniu. Najprv to boli sedačky a opierky JAY a neskôr sa k ním pridali flexibilné modulárne chrbtové opierky TARTA.

Napriek tomu, že sa jednalo o odvážny “výlet” do segmentu, ktorý nie je preplácaný zdravotnou poisťovňou, len za prvý rok sa ich predalo viac ako 50. Pred pár dňami prešli ďalší dvaja noví kolegovia školením TARTA a sú pripravení byť nápomocní našim klientom.

 

Ak sme však chrbtové opierky TARTA považovali dosiaľ za odvážny výlet do oblasti sedenia, máme tu niečo ešte zaujímavejšie.

Našim najmenším klientom, užívateľom mechanických vozíkov, bolo vždy minimálne okolo troch rokov.

TARTA však pripravila systém aj pre deti od niekoľkých mesiacov a ich rodičom by mala táto novinka pomôcť zvládať každodenné výzvy.

Systém sa volá TARTA Kid a opäť ide o nastaviteľný modulárny systém optimalizovaný na najmenších.

Sedačka TARTA Kid je vlastne taký stredobod tohoto konceptu – jeho využiteľnosť je potom zúročená jednotlivými typmi použitých platforiem. Môžete ich mať ako kočík, stoličku na jedenie a stoličku na hranie alebo polohovací vankúš na zem.

 

 

 

 

 

Budem rád, ak mi na môj e-mail (m.zeman@letmo.sk) napíšete, ako na Vás tento systém pôsobí, či ho vnímate ako potrebný a užitočný, popr. by ste odovzdali túto informáciu tým, pre ktorých by mohol byť užitočný.


TU uvádzame zoznam nadácií, ktoré už v minulosti prispeli našim klientom na zakúpenie, alebo doplatok kompenzačnej pomôcky. Jednotlivé nadácie menia smerovanie svojho prispievania, ale snáď Vám to pomôže v obstaraní financií v prípadoch, kde úhrada zdravotnej poisťovne, alebo ÚPSVaRu nepokrýva nákupnú cenu.

  • Cena:od 1.400 €
  • Kód ZP:-

Špecifikácia

Dokumentácia (PDF)

Originálna dokumentácia

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.