fbpx

Servis zdarma v Piešťanoch a Prešove: Vyštartujte do letnej sezóny s tip top vozíkom!

letmo servis zdarma presov piestany

Po dlhých mesiacoch neistoty a zmien konečne znovu sprístupňujeme náš showroom v Piešťanoch, novinkou je otvorenie úplne novej prevádzky v Prešove. A čo by to bolo za otvorenie, keby sme ho neurobili vo veľkom štýle? Pre úspech po minulom roku sme pre vás a vaše vozíky opäť pripravili Servisný deň. 

Servis úplne zadarmo

Máme za to, že k plnohodnotnému životu a dobrej nálade patrí okrem spoľahlivého vozíka aj pravidelný servis. V rámci Servisného dňa vám ho zabezpečíme úplne zdarma. Naši servisní technici ochotne vyčistia a premažú váš vozík, dotiahnu skrutky, dofúkajú kolesá, skontrolujú funkčnosť alebo zodpovedajú vaše otázky. Kedy a kde si budete môcť skontrolovať a servisovať vozík?

 


 

12. 06. 2021 (SOBOTA), 10:00 – 15:00

LETMO CENTRUM PREŠOV

19. 06. 2021 (SOBOTA), 10:00 – 15:00

LETMO CENTRUM PIEŠŤANY

 


 

Pokiaľ sa rozhodnete pozvanie prijať, zaregistrujte sa, prosím, na nižšie uvedenom formulári. Zaručíte si tak miesto na Servisnom dni a čas našich technikov.

Servisný deň - 6_2021

 

Špeciálna zľava na náhradné diely

Ak budú na servis potrebné aj nové náhradné diely, tie už bohužiaľ zadarmo dať nevieme, ale mrknite na náš e-shop. Vymysleli sme pre vás špeciálny kód na zľavu 10 %. Funkčný zľavový kupón “SERVIS10” platí na náhradné diely, a to do 20. 06. Do poznámky objednávky napíšte “budem na servisnom dni v Piešťanoch/Prešove” a my vám tam diely prinesieme a zaobstaráme technika zdarma.

Naše produkty sú overené vami. Teší nás, že ste s nimi spokojní, ako napríklad aj náš zákazník, reprezentant Slovenska v tenise na vozíku, Tomáš Masaryk: “Firma Letmo a špeciálne majiteľ, pán Zeman, je človek na správnom mieste, ktorý dokáže zabezpečiť všetko od ponuky vozíkov aj pomôcok pre handicapovaných ľudí. Jeho prístup je top ľudský a po odbornej stránke nepoznám lepšieho. Čo je pre ľudí na invalidnom vozíku najdôležitejšie, je odborné poradenstvo a samozrejme servis. Firma Letmo zabezpečí všetko na top úrovni. Veľmi srdečne odporúčam z vlastných skúseností.”

 letmo servis zdarma presov piestany 

Vozík od iného dodávateľa nie je problém

Máte vozík od iného dodávateľa? Nevidíme v tom absolútne žiadny problém a radi vás privítame. Nevieme síce zaručiť, že vám s prípadným problémom pomôžeme, ale na 100 % urobíme všetko, čo je v našich silách. Či už potrebujete pravidelnú údržbu, malý, alebo veľký servis. Počas Servisného dňa budú navyše k dispozícii na testovanie nové produkty a množstvo ďalších vychytávok.

Servisný deň si užil náš zákazník Patrik, ktorému servis značne pomohol: Mal som dlhodobo problém s rýchlosťou elektrického vozíka a kolesami. Nemohol som sa na ne spoľahnúť. Na Servisnom dni technici opravili, čo bolo treba, hoci je môj vozík od iného dodávateľa. A ja tak môžem konečne navštevovať miesta, ktoré som predtým nezvládol.”

Registrujte sa ešte dnes

Odštartujme spolu letnú sezónu a teplé dni bez rúšok, nech už ich plánujete stráviť na Sĺňave, Kúpeľnom ostrove, Domaši, Zemplínskej Šírave alebo v Chorvátsku. 

Tešíme sa na stretnutie!

Tím Letmo