fbpx

Squiggles Baby

Squiggles Baby

,

Terapia hrou s aktívnym systémom včasnej intervencie

Z hľadiska vývoja sú pre vaše deti najdôležitejšie prvé tri roky života. Počas nich deti spracovávajú prvé podnety a rozvíjajú svoje motorické schopnosti. Pri deťoch s telesným hendikepom dochádza vplyvom telesného obmedzenia ku zníženej možnosti rozvoja, obmedzenia interakcie s okolím a v súvislosti s tým aj k nižšiemu príjmu podnetov.
Preto je dôležité tieto obmedzenia vhodným spôsobom kompenzovať.
Aktívny systém Squiggles Baby od LECKEY je modulárna podlahová posturálna oporná podložka pre včasné polohovanie, ktorá sa skladá z niekoľkých mäkkých, farebných valcov, klínov, popruhov a podpier, určených na použitie v kombinácii s programom rozvoja aktivít vyvinutým spoločnosťou LECKEY.
Squiggles Baby podporuje vývoj kojencov, batoliat a malých detí už od prvých mesiacov ich života, čím napomáha skorému rozvoju, vývoju a koordinácii svalov: v ľahu na chrbte, na boku a na bruchu, v sede a neskôr v polohe na všetkých štyroch.
Vďaka aktívnemu systému Squiggles Baby je vaše dieťa vždy bezpečne umiestnené tak, aby mu bola pri jeho prvých mesiacoch a rokoch poskytnutá optimálna pediatrická posturálna podpora spolu s aktívnou a zábavnou hrou.


 

  • Cena:od 755 €
  • Doplatok pacienta:od 755 €
  • Kód ZP:-

Špecifikácia

Dokumentácia (PDF)

Katalóg náhradných dielov

Originálna dokumentácia

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.