fbpx

VYHNITE SA CHYBE, KTORÁ VÁS MÔŽE SPREVÁDZAŤ AŽ 7 ROKOV

Skúsení či menej skúsení, nastal čas vybrať si nový vozík. 

Nedržte sa typického scenára… Následky vás môžu sprevádzať ešte poriadne dlho!

Kúpite si vozík, ktorý vám odporučí lekár alebo siahnete po najlacnejšom vozíku na trhu. Po čase vôbec nie je pohodlný. Prejavia sa bolesti chrbta, pretože sedací systém je príliš tvrdý, vozík je vám ťažký a nikto sa nestará o to, aby vám ho prispôsobil. A to váš vozík nemá ani 1 rok… 

Mechanický vozík hradený zdravotnou poisťovňou vám dajú najbližšie za 5 rokov a elektrický za 7! 

Ak svoj vozík ešte nemáte alebo sa chystáte vymeniť váš opotrebovaný, spravte všetko pre to, aby ste mali vozík, ktorý vám dokonalo sedí. Preto vám veľmi radi pomôžeme pri výbere správneho vozíka a jeho individuálnom nastavení.

Stačí vyplniť nižšie uvedený formulár. Náš konzultant si s vami dohodne telefonické alebo osobné stretnutie, na ktorom si nový vozík budete môcť vyskúšať. A pokojne to môže byť aj u vás doma! :)


Za niekoľko desiatok rokov na trhu sme pomohli klientom, ktorí sú nároční a vybudovali celoživotné, dôverné partnerstvá na základe odborných skúseností. Športové prispôsobenie pre paralympionika či rôzne extra funkcionality pre známe osobnosti? Nech naša práca hovorí za nás…

Byť súčasťou najväčšej komunity vozičkárov na Slovensku znamená  spolupracovať so spoločnosťou, ktorá sa neobráti chrbtom ku klientom. Vďaka tomuto prístupu neustále narastáme a to nám dáva nám priestor porozumieť ľuďom na vozíku oveľa hlbšie. Pridajte sa k nám!