fbpx

Chodítko Gemino 30 s lakťovým úchopom

Chodítko Gemino 30

Odľahčené chodítko

Hľadáte ľahké chodítko, ktoré vyniká? Kvalitná pomôcka pre chôdzu, ktorá predčí vaše očakávania, pokiaľ ide o pohodlie a bezpečnosť? Potom nehľadajte nič iné ako Gemino 30. Chodítko ponúka množstvo praktických doplnkov, ktoré sa hodia pre váš aktívny život.

 


 

Ocenený dizajn

Gemino 30 nie je len pomôckou pri chôdzi. Gemino 30 získalo ocenenia uznávané medzinárodnými dizajnérskými inštitúciami, ako napríklad reddot a iF. Ľahký a moderný dizajn, inovatívna funkčnosť, vysokokvalitné materiály pre jednoduché a bezpečné používanie.

 

 

 

 

 


Pohodlná chôdza

Ľahké chodítko Gemino 30 je navrhnuté s ohľadom na vaše pohodlie a radosť. Vďaka jednoduchému nastaveniu výšky s funkciou pamäte sú ergonomické rukoväte vždy v správnej polohe. Keď je čas na prestávku, môžete bezpečne sedieť na priestrannom sedadle. Máte veľa vecí, ktoré potrebujete uniesť? Stačí použiť praktickú tašku. Jedinečný systém “fold-and-click” umožňuje jednoduché skladanie a skladovanie. A vedeli ste, že môžete aj bezpečne manévrovať na tesných miestach, keď je vaše chodítko čiastočne zložené?


Maximálna bezpečnosť

Kamkoľvek idete, budete sa cítiť istí na 100 %.  Stabilný rám chodítka a vynikajúce brzdy, zaručujú maximálnu bezpečnosť. Ľahko prekonáte obrubníky alebo prahy, zatiaľ čo ochranné bočné nárazníky vám pomôžu vyhnúť sa prekážkam. Chodíte v noci? Šesť integrovaných reflektorov na všetkých stranách vás dobre osvetlí v tme. Pre zvýšenú bezpečnosť môžete pridať voliteľné svetlo.

 

 

 


Jednoduchá personalizácia

Chodítko Gemino 30 sa dodáva v troch veľkostiach rámu (30, 30M a 30S) a samozrejme ponúka úplné prispôsobenie. Môžete pridať aj ľubovoľné príslušenstvo. Vhodná taška, praktický držiak alebo pohodlná podpora chrbta. Užite si chôdzu so svojím Geminom 30.

 

 • Naši spokojní klienti
 • Marika Gombitová vozík Salsa Marika Gombitová 17.11.2017

  “Ďakujem firme Letmo a zvlášť pánu Miroslavovi Zemanovi
  za ústretovosť a velkú profesionalitu pri realizácii mojej objednávky mechanického aj elektrického vozíka.”

   

 • Betty Vörösová 14.04.2019
  S prácou spoločnosti LETMO a Vášho kolegu pána Chomista som veľmi spokojná. Dĺžka dodacej doby bola ešte kratšia než som očakávala. Zodpovedný a ochotný prístup Vášho kolegu si veľmi vážim.
  S firmou Otto Bock som takú pozitívnu skúsenosť, žiaľ, nemala.
  Betty Vörösová
 • Bc. Katka Poliaková – QUICKIE Xenon 23.11.2017

  Dobrý večer, pán Šatala

  ja sa Vám chcem ešte raz poďakovať, za vozík čo ste mi dnes priniesli :)
  Skvele ste mi ho pomerali , poradili , je úžasný  :)

  Skúšala som ho dnes celý  deň a môžem povedať, že je najlepší vozík aký som kedy mala- život mi uľahčí teda veľmi.

  Prajem Vám všetko dobré, je vidieť, že v tom čo robíte ste dobrý :)
  s pozdravom Poliaková – Kežmarok

   

 • Marcel Dirnbach – Nové Mesto nad Váhom 09.10.2017

  Cez leto pri nabíjaní kvôli nekvalitnej a starej predlžovačke mi vyskratovalo nabíjačku na môj električák Grove R.

  V tej chvíli som mal len dve alternatívy, buď kúpiť novú, alebo sa pokúsiť ju dať ešte opraviť.

  Nakoniec a na šťastie sa nabíjačka opravila a to všetko za aktívnej účasti pána riaditeľa Miroslava Zemana, ktorému sa chcem týmto srdečne poďakovať za jeho ochotu. Lebo s veľkým nasadením a ochotou mi sám osobne zavolal a radil pri technických záležitostiach pri oprave zariadenia a dokonca zavolal aj do Nemecka a vyzistil všetky parametre, ktoré boli potrebné pre správny chod nabíjačky. Nakoľko táto nabíjačka je veľmi špecifické a zložité zariadenie.

  Pán Zeman, riešil veci veľmi aktívne čo si veľmi vážim a som mu za to naozaj povďačný, lebo môj problém riešil hneď za pochodu a to dokonca aj na úkor svojho vlastného času a mimo pracovnej doby a to nielen cez toto Leto-´´Letmo´´:), ale už aj v minulosti, čo chcem vyzdvihnúť ako Veľké plus spoločnosti Letmo a jej vysokých kvalít a profesionality riešiť problém k našej spokojnosti.

  Ďakujem a ostávam s pozdravom Marcel z Nového Mesta.

 • Simona Záhumenská – Trenčín 09.10.2017

  Vozík sedí perfektne. Dnes som ho už stihla aj  prevetrať, je skvelý. V pohode sa vošiel do nášho malého panelákového výťahu a nerovnosti na chodníkoch som ani necítila. Som maximálne spokojná.

  Vozík je naozaj skvelý a veľmi pohodlný, takže čím viac referencii o ňom bude, tým ľahšie sa bude ľuďom rozhodovať o jeho kúpe. Ja používam invalidný vozík od svojich siedmich rokov a teraz mám 31, takže za tých 24 rokov som už niekoľko vozíkov vystriedala (aj čo sa týka značiek, aj čo sa týka predajcov) a je naozaj obrovský rozdiel medzi vozíkom a vozíkom a aj medzi prístupom jednotlivých predajcov ku klientovi a k jeho potrebám. Mám vždy dva mechanické vozíky – jeden na doma a jeden na von. V roku 2009 som si brala Neon. Už vtedy ho pán Crman poskladal pre mňa bezchybne. A rovnako úžasný je aj jeho ľudský prístup ku klientovi ako k človeku. Na doma som doteraz používala iné značky vozíkov, ktoré vždy vydržali maximálne päť rokov. Takže je naozaj rozdiel medzi vozíkom a vozíkom. Teraz budem Neon používať doma a Xenon vonku. Naozaj som maximálne spokojná a moc ďakujem.

  Simona

 • Miroslav Paška – Ivanka pri Dunaji 13.06.2018

  Touto cestou sa chcem poďakovať za rýchle vybavenie objednávky obutia s dušou Schwable Right Run 24×1. Ste asi jediný na Slovensku kde som dostal toto kompletné obutie na vozík, ktorý som kúpil ako repasovaný až v Prahe.
  Som veľmi vďačný za rýchlu pomoc, pretože bez vozíka som bol obrazne povedané väzňom vo vlastnom dome.

  Srdečná vďaka
  Miroslav Paška z  Ivanky pri Dunaji.
 • invalidný vozík Quickie Helium Marcel Nikoli – Liptovský Mikuláš 21.02.2017

  Dobrý deň,

  volám sa Marcel Nikoli, som asi dva týždne šťastným majiteľom vozíka Quickie Helium a chcem sa poďakovať, za skvelé služby a skvelý produkt. Prvé presadnutie na vozík Helium bolo pre mňa až neuveriteľné. Zrazu lepšie držanie tela a úžasne ľahký pohyb. Prechádzal som zo skutočne starého a ťažkého vozíka a moja predstava sa ani len nepribližovala skutočnosti o pohybe na novom vozíku. Úžasne ľahký, úzky a krátky čo znamená naozaj veľmi uľahčenú mobilitu v priestore. A samozrejme sám vozík takýto komfort nezaručuje, ale spolu s perfektným nastavením na mieru, s ktorým mi pomohol a vlastne úplne poradil pán Crman, je tento vozík a jeho možnosti využité na 120%. To meranie a individuálne nastavenie robí z vozíka úžasný celok a aj po dvoch týždňoch používania stále nachcádzam jeho nové schopnosti a zjednodušenie mobility.
  Ďakujem celej firme, aké úžasné veci robia pre zdravotne znevýhodnených ľudí a osobitne pánovi Crmanovi za profesionalitu, veľkú empatiu, perfektnú komunikáciu a z tohoto všetkého vyjde naozaj perfektne prevedený produkt, ktorý posunul môj život na vozíku o míľový krok ku komfortnej mobilite.
  Ešte raz VEĽKÉ ĎAKUJEM za svelo odvedenú prácu pánovi Crmanovi a celému týmu LetMo.

  S pozdravom,

  Marcel Nikoli z Liptovského Mikuláša.

 • Júlia Bublavá – Quickie Xenon 27.03.2017

  Pekný deň pán Kuzmín,
  chcem Vám poďakovať za rýchly a bezchybný servis môjho vozíka, ktorý ste vykonali minulý týždeň. Vozík je aj pri väčšej rýchlosti spoľahlivý, bez zákmitov. Stal sa pre mňa oveľa bezpečnejší. Ďakujem aj za odborné poradenstvo počas servisu.
  Želám Vám všetko dobré a veľ spokojných zákazníkov,

  Júlia Bublavá

 • Jaroslav Štika – Košice 12.07.2015

  Vazeny pane Zeman,
  v prubehu cca 1 roku jsem komunikoval s Vasim zamestnancem panem Radovanem Satalou.
  8.7.2015 mi byl dorucen elektricky vozik Salsa R.

  Jsem na el. voziku od roku 1982, znam 6 servisu pro el. voziky, a jejich 16 ruznych zamestnancu.
  Za techto x let jsem nikdy, opakuji, opravdu nikdy nevidel tak perfektni pristup ke klientovi, ktery jsem poznal a pocitil od Vaseho zamestnance pana  Radovana Sataly.

  Chtel bych vyjadrit sve obrovske prekvapeni nad jeho prikladnym pristupem ke klientovi, jehou ochotou a tvurcim resenim technickych problemu.
  Opravdu verim tomu, ze  Vam i Vasi firme vytvari obrovske PR, renome, v tom nejlepsim slova smyslu.

  Gratuluji Vam k vyberu takoveho zamestnance!
  At se Vasi firme dari a prevalcuje konkurenci.

 • Tibor Köböl 19.02.2014

  “Vyskúšal som množstvo mechanických vozíkov od rôznych výrobcov, ale opakovane som bol najviac spokojný s kvalitou, variabilitou – a vzhľadom na svoju váhu – i pevnosťou vozíkov značky Quickie. Ľahkosť a ľahké ovládanie aktívnych vozíkov tejto značky maximálne vyhovujú pre osoby s ťažkým postihnutím horných končatín, myslím tým najmä osoby so svalovou dystrofiou.”

 • Andrea Fialová Vozickar.sk Andrea Fialová, Nitra 04.10.2014

  Milí predstavitelia spoločnosti LETMO SK,

  chcem sa Vám uprímne poďakovať za ľudský prístup, odbornosť i ústretovosť pro zaobstarávaní elektrického vozíka Quickie. Zvlášť ďakujem Stankovi Záhrankovi za vždy promptnú komunikáciu a snahu vyhovieť mojim individuálnym požiadavkám v snahe konfigurovať vozík maximálne na mieru zohladňujúc moje pohybové možnosti podmienené diagnózou.

  Určite Letmo doporučím aj ďalším “kolegom vozíčkarom” a v prípade potreby Vás rada kontaktujem i v budúcnosti.

   

 • Marcel Nikoli – Liptovský Mikuláš 10.11.2016

  Volám sa Marcel Nikoli a oslovil som Vašu firmu ohľadom zaobstarania a poradenstva pri výbere invalidného vozíka a týmto sa chcem Vám osobne poďakovať za veľmi profesionálny prístup a veľmi užitočné informácie pri návšteve obchodného zástupcu a technika pána Crmana.
  Som 15 rokov na vozíku a pán Crman napriek tomu, že sám nie je imobilný a odkázaný na inv.vozík, poradil mi takým spôsobom, ako by on sám roky na tom vozíku fungoval.
  Má veľmi vysoký prah empatie, príjemné vystupovanie a pomohol mi fakt zložiť vozík, aký som presne potreboval. Je to veľký profesionál a teším sa aj na ďalšiu spoluprácu s Vašou firmou a pokiaľ budem potrebovať v budúcnosti akékoľvek poradenstvo alebo servis, určite sa obrátim na Pána Crmana. Bodaj by bolo takých ľudí na svete viac.
  Ešte raz ďakujem,že zamestnávate takého empatického profesionála,ktorý dokonale vie o čom hovori a vie, čo daný vozíčkár individuálne potrebuje.
  S pozdravom,
  nadmieru spokojný klient,

  Marcel Nikoli

 • Tomáš Masaryk – reprezentant Slovenska v tenise na vozíku 18.02.2014

  Firma Letmo a špeciálne majiteľ, pán Zeman, je človek na správnom mieste, ktorý dokáže zabezpečiť všetko od ponuky vozíkov aj pomôcok pre handicapovaných ľudí. Jeho prístup je top ľudský a po odbornej stránke nepoznám lepšieho. Čo je pre ľudi na invalidnom vozíku najdôležitejšie, je odborné poradenstvo a samozrejme servis. Firma Letmo zabezpečí všetko na top úrovni. Veľmi srdečne odporúčam z vlastných skúseností.

 • Peter Černý – Moravské Lieskové 26.03.2015
  Zdravim pan Zeman,
  tak vcera mi doniesli vozik “po zakroku” a chcem Vam povedat, ze uz je to zatial vsetko fajn.
  Som tomu rad, zvlast ked mi bolo najprv povedane, ze sa neda s tym robit nic. No potom ako som kontaktoval Vas sa uz dalo. Aj preto ma milo prekvapila Vasa rychla reakcia, ze ste nasli riesenie. Som Vam vdacny, vazim si to a aj to svedci o Vasej serioznosti a profesionalite.

  Este raz Vam moc DAKUJEM.

  Prajem pekny den…
  Cerny

 • Pavol Bajužík – Turie 19.03.2015

  Ďakujem pán Zeman,
  vozík,  čo som si od vašej firmy kúpil, je úžasny…

  Pali – Turie

 • Alena Kánová 18.02.2014

  Už 20 rokov som verná jednej značke. Som veľmi spokojná, je to pohodlné “vozenie” :-)

 • Ing. Jaroslav Uhrin, PhD. 04.10.2014

  Volám sa Ing. Jaroslav Uhrin, PhD. a bol som rozhodnutím UPSVaR určený spracovať posudok na zariadenie Oxford Voyager Portable. Chcel by som sa touto cestou poďakovať za ústretovosť, korektnosť a profesionalitu pri vykonávaní úkonov spojených so spracovaním posudku zo strany Vášho zástupcu v Prešove, pána Šatalu.

  S úctou
  Ing. Jaroslav Uhrin, PhD.

 • Katarína Divincová 04.10.2014

  Potešil ma profesionálny a zároveň ľudský prístup zamestnancov Vašej firmy. Snažíte sa vychádzať v ústrety predovšetkým klientom a to sa dnes veľmi nenosí. Teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vašou firmou.

  Srdečná vďaka
  Katka Divincová

 • Lýdia Lazová – Púchov 04.10.2014

  Chcela by som sa poďakovať firme Letmo a p. Stankovi Zahrankovi za ochotu pri vybavovaní elektrického vozíka a prenosných lyžín na prepravu.  Veľmi mi uľahčujú život a môžem pohybovať  oveľa pohodlnejšie. Takto môžem ponavštevovať miesta, ktoré som s mechanickým vozíkom nezvládala.

 • Hradené ZP:0 €
 • Cena:od 459 €
 • Doplatok pacienta:od 459 €
 • Kód ZP:-

Špecifikácia

Dokumentácia (PDF)

Leták k produktu

Originálna dokumentácia

Originálny leták

CE certifikát

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.