fbpx

Firefly – GoTo Vinyl

prenosná sedačka GoTo Vinyl

, ,

Prenosná sedačka GoTo Vinyl s vinylovým povrchom je sedačka s posturálnou oporou pre deti so špeciálnymi potrebami. Môžete kúpiť priamo na našom eshope.

Táto ľahká prenosná vinylová sedačka sa jednoducho používa. Podporuje deti v začlenení sa a účasti na každodennom živote. Je ideálna do detskej izby, škôlky, na rehabilitácie či do rušnej domácnosti. Má všetky výhody ako sedačka GoTo, avšak je navyše vodeodolná, odolná, ľahko sa čistí a utiera. Preto už žiadne problémy s rozliatím, zbytkami jedál, lepkavými rukami či hraním sa v zašpinenom prostredí. Materiál je mäkký a v žiarivej červenej farbe.

  • Vhodná pre deti od 1-8 rokov s maximálnou hmotnosťou 30kg
  • Voliteľný oporný systém pre fixáciu má 26 polôh sklonu, od zvislej polohy (106°) smerom dozadu (140°)
  • Výškovo nastaviteľná opierka hlavy a bočné podpery, umožňujú prenastaviť GoTo podľa toho, ako vaše dieťa rastie
  • Ľahko sa čistí, vode-odolná, s vinylovým povrchom

 

 


Upevnenie k opornému systému na fixáciu GoTo:

 


VÝHODY GOTO VINYL:

  • ĽAHKÁ A PRENOSNÁ, ideálna na von. Dá sa úplne zložiť, čím sa ľahko prepravuje a uskladňuje.
  • ĽAHKO SA ČISTÍ, preto je vhodná do rušnej domácnosti, škôlky alebo na terapiu. Je vodeodolná s odolným vinylovým povrchom. Na čistenie vám postačia antibakteriálne utierky.
  • VEĽA MOŽNOSTÍ VYUŽITIA, dá sa používať s ostatnými deťmi v škole alebo na terapií, na kŕmenie alebo stolovanie v reštaurácií, pri hre, kde sa deti zašpinia alebo na sedenie v škôlke. Možnosti využitia sú nekonečné!
  • ÚČASŤ A ZAPOJENIE SA DO AKTIVÍT, postaví vaše dieťa do centra zábavy, umožní mu hrať sa na zemi s kamarátmi, užívať si pikniky v parku a pripojiť sa k zvyšku triedy v škole.

ČO TVORÍ SEDAČKU GOTO VINYL

VOLITEĽNÁ OPIERKA HLAVY

Vyberte si advanced opierku hlavy, ktorá ponúka tvarovanejšiu oporu alebo štandardnú opierku hlavy pre jednoduché tvarovanie.

opierky hlavy GoTo

 


NASTAVITEĽNÉ BOČNÉ PODPERY

Bočné podpery sa dajú nastaviť výššie, nižšie, na široko alebo úzko, aby poskytovali pocit upokojujúceho „objatia“, zatiaľ čo opierka hlavy sa posúva nahor a nadol do ideálnej výšky. Dáva deťom pocit šťastia, bezpečia a pohodlia.  

bočné opory GoTo

 


VOLITEĽNÝ  OPORNÝ SYSTÉM PRE FIXÁCIU

Nový a vylepšený oporný systém pre fixáciu má 26 sklopných polôh. Je ideálny na nájdenie presnej úrovne podpory, ktorú vaše deti potrebujú pri hraní hier alebo na zdriemnutie si.

oporný systém GoTo

 


VOLITEĽNÁ POLSTROVANÁ SEDAČKA NA ZMIERNENIE TLAKU

Je vedecky dokázané, že pamäťová pena rovnomerne rozloží váhu vášho dieťaťa, takže sa môže hrať ešte dlhšie. O výhodách použitia polstrovanej sedačky sa dočítate tu.

polstrovaná sedačka GoTo

 


VEĽKOSTNÁ TABUĽKA: 

Ak je dieťa ťažšie než 13 kg, sedačku GoTo nemôžete používať v nákupnom vozíku. Sedačky GoTo veľkosti 2 sú príliš veľké na to, aby sa dali použiť v nákupných vozíkoch.

rozmery GoTo

Do lietadla, plne nastaviteľná, vode-odolná, bez latexu, ľahká a prenosná, návrh s Cerebra

GoTo symboly

GO TO PROGRAM AKTIVÍT

Zo spätnej väzby od zákazníkov vieme, že sedačka GoTo otvára rodinám nekonečné príležitosti na spoločné aktivity a hry. Aby sme vám pomohli čo najlepšie začleniť vaše dieťa do týchto aktivít, vytvorili sme program aktivít GoTo. Tu nájdete postupy a návody, aké aktivity s deťmi môžete so sedačkou GoTo vykonávať.

Bezpečné a nezávislé sedenie v sedačke GoTo dáva deťom možnosť rozvíjať množstvo zručností: vrátane hrubej motoriky, jemnej motoriky, vizuálnej motoriky, zmyslových, sociálnych a komunikačných zručností.

 

 


 

 


HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV:

“Obrovská podpora pri našom programe lezenia. Dodáva oporu deťom pri sedení, aby sa mohli podľa možnosti ťahať po stene.” (anonymný zákazník)

“Voľný čas a zábava dnes ráno so všetkým, čo je slizké a ufúľané.” (Frankov rodič UK)

prenosná sedačka GoTo Vinyl

 

“Objednal som veľkosť 2 v červenej farbe. Presne takúto sedačku sme hľadali a naša dcérka má teraz oveľa viac pohodlia počas stolovania s nami. Vyrástla nám z jedálenskej stoličky a potrebovali sme sedačku s oporou. Sme s jej GoTo sedačkou veľmi spokojní.”

“Ďakujeme Firefly by Leckey za to, že nášmu Williamovi umožnila podporu so sedačkou GoTo Vinyl, a on si tak mohol vychutnať jeho vozík.” (Williamov rodič US)

prenosná sedačka GoTo Vinyl

 

  • Hradené ZP:-
  • Cena:od 450 €

Špecifikácia

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.