fbpx

PERMOBIL Explorer Mini

Elektrický vozík Permobil Explorer Mini

,

Nezávislosť prostredníctvom objavovania

Explorer Mini je typom elektrického vozíka, ktorý uľahčuje samo-iniciovaný pohyb a prvotné objavovanie u malých detí vo veku 12 – 36 mesiacov s poruchami mobility. Je navrhnutý tak, aby podporoval raný vývoj. Explorer Mini je ergonomické vozidlo s viacerými možnosťami prenosu váhy, ktoré pomáhajú podporovať bezpečné, stabilné vzpriamené polohy a zároveň poskytujú možnosť zlepšiť silu, vytrvalosť a posturálnu kontrolu tela.

Maximalizuje raný vývoj u detí

Explorer Mini je pomôcka inšpirovaná ranými vývojovými fázami u detí. Je navrhnutá tak, aby pomohla dosahovať miľníky v ranom detstve tým, že podporuje samo-iniciovaný pohyb u detí s poruchami mobility.

Sedenie navrhnuté na zlepšenie vývoja detí

Intuitívny dizajn s integrovaným stolíkom a opierkou chrbta poskytuje oporu a zároveň slobodu pohybu. Nastaviteľné sedadlo v tvare sedla podporuje pohyb bokov a funkčné sedenie alebo ho možno odstrániť, aby sa podporili aktivity v stoji.

Umožňuje jednoduchšie objavovanie

Explorer Mini je ľahký elektrický vozík, ktorý sa jednoducho prepravuje, podporuje rozvoj pohybu a samostatné, nezávislé objavovanie u detí. Pri zlomku hmotnosti štandardných elektrických vozíkov, ho môžu rodiny vziať kamkoľvek, kde môže dieťa s poruchou mobility preskúmať svoje okolie, či už v domácom alebo komunitnom prostredí.

Podporuje včasný vývoj mobility

Proporcionálny joystick so žiarivou žltou guľôčkovou rukoväťou v stredovej línií pomáha podporovať vizuálny vývoj, dočahovanie predmetov, uchopenie a uvoľnenie, ako aj používanie oboch horných končatín, pričom poskytuje viacnásobné zmyslové vnemy u veľmi malých detí s poruchou mobility.
Permobil Explorer Mini máte možnosť ZDARMA a NEZÁVÄZNE odskúšať u Vás doma – stačí zavolať na bezplatnú linku 0800 194 984 alebo zanechať odkaz nižšie:Špecifikácia

  • Dojazd: 4.8 km
  • Šírka základne: 48.3 cm
  • Dĺžka základne: 63.5 cm
  • Svetlá výška: 2.5 cm
  • Hmotnosť vrátane batérií: 23.6 kg

 

 

  • Hradené ZP:-
  • Kód ZP:-

Špecifikácia

  • Hmotnosť:23.6 kg (vrátane batérií)

Dokumentácia (PDF)

Originálna dokumentácia

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.