fbpx

QUICKIE Q100

Elektrický vozík Q100

, , , ,

QUICKIE Q100 je nový ultrakompaktný elektrický vozík.

Vďaka tenkej základni a malému polomeru otáčania sa aj to najmenšie miesto bude zdať veľké. Q100 R sa pohodlne zmestí do výťahov a iných krátkych priestorov, a to bez kompromisu v stabilite. Bez námahy odbočte do úzkych chodieb, kuchýň a iných obmedzených priestorov bez nutnosti komplikovaných manévrov.

Quickie Q100 máte možnosť ZDARMA a NEZÁVÄZNE odskúšať u Vás doma – stačí zavolať na bezplatnú linku 0800 194 984 alebo zanechať odkaz nižšie:SMART Base technology

S Q100 bolo našou víziou vytvoriť vozík pre vonkajšie aj vnútorne použitie. Nájsť perfektnú kombináciu si vyžaduje dlhé testovanie. To je presne to, čo sme urobili – so SMART BASE TECHNOLOGY.

Výsledkom je QUICKIE Q100 R. Kompaktný elektrický vozík, ktorý poskytuje tú najlepšiu trakciu, stabilitu a dokonca aj schopnosť stúpania do výšky až 100 mm.


Kompaktná obratnosť – šírka základne od 540 mm a priemer otáčania od 1600 mm.

Vonkajší výkon – Starostlivo vypočítané rozmery podvozku poskytujú najlepšiu trakciu a stabilitu vonku. Batérie (55 Ah) sú pripravené na 31 km dobrodružstva.

Štýlovo praktický – minimalistický dizajn kontrastujúci s elegantným čiernym rámom. Vytvorte si osobný výber pomocou žiarivých farebných prvkov.


Model Q100 R poskytuje stabilnú jazdu po mestských cestách a je ideálny aj pre výlety. Q100 je ľahké zdvihnúť dovnútra a von z vášho auta (pri hmotnosti 95 kg).

Ultra-kompaktný podvozok Q100 môže ísť tam, kde sa iné vozíky nebudú hodiť – takže ani pri úzkych chodníkoch alebo stoloch vo vašej obľúbenej kaviarni nebude mať problém s neuveriteľne úzkou šírkou 540 mm.

S polomerom otáčania iba 1600 mm sa môžete bez námahy otáčať v úzkych chodbách, kuchyniach a iných obmedzených priestoroch bez nutnosti komplikovaných manévrov. Jazda aj v najužších priestoroch je hračka.

Stupačky a ovládač sa tiež môžu odklopiť, takže Q100 R sa môže priblížiť ešte bližšie k objektom, ako sú stoly, toaleta atď.


Špecifikácia

Uhol opierky: 0, 4, 8 a 12 stupňov
Uhol sedadla: 0, 3 a 6 stupňov
Šírka sedadla: od 430 do 500 mm
Voliteľná výška sedadla: od 450 mm
Výška lakťovej opierky: 230 – 305 mm


elektrický vozík Q100Potrebujete malú pomoc pri prekonávaní prekážok?

Q100 s prekračovačom zvládne obrubníky až do 100 mm aj pri nízkej rýchlosti. (Vaša poloha v sede sa zachová pri prechode po obrubníku).

 

Model Q100, je “špecialistom” na verejnú dopravu. Je tak kompaktný a ovládateľný! Pripravený pre električky, autobusy a vlaky. Radšej cestujete autom? Q100 R môže byť kompaktne uložený v kufri alebo použitý ako sedadlo pri cestovaní.

 

 


Unikátna technológia novej generácie
S cieľom pokračovať v inovácii modelu Q100 R sme vyvinuli celý rad nových možností a príslušenstva.

Centrálna stupačka
Nové možnosti uchytenia na stred zmenšujú polomer otáčania o 10 cm, čo prináša ešte intuitívnejšiu manévrovateľnosť v interiéri bez zníženia vonkajšieho výkonu.

chrbotva opierka_elektrický vozík Q100Sedací systém SEDEO LITE
Vyberte si sedadlo podľa svojej veľkosti od 380 mm do 530 mm. K dispozícii sú aj varianty výšky sedadla s výškou 42 cm, ktoré uľahčujú prístup alebo manévrovanie pod stolom.

Komfortná opierka SEDEO LITE
Použite nový pohodlný chrbát SEDEO LITE pre väčšiu posturálnu podporu a pohodlnú jazdu.


Návod na použitie nájdete tu

Q100 obrázok

  • Hradené ZP:Prefinancovanie cez štátny príspevok ÚPSVaR
  • Cena:od 3 310 €

Špecifikácia

  • Výška sedačky:45 - 49 cm
  • Šírka sedačky:38 - 54 cm
  • Hmotnosť:od 95 kg
  • Nosnosť:125 kg

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.