fbpx

Štvorkomorová ROHO, stredný profil

roho sedacka stvorkomorova

,

Antidekubitný systém určený na prevenciu pre osoby s najvyšším rizikom vzniku dekubitov, ale aj liečbu už existujúcich preležanín. Sedačka so stredným profilom. s výškou 7,5cm je určená pre aktívnych užívateľov, ktorí často presadajú. Dosahuje vďaka svojej výške ešte lepšie výsledky, vzhľadom na veľmi nízky protitlak systému. Tým zabezpečuje dostatočné prekrvenie tkaniva aj pri dlhodobom sedení.


Podložky jednokomorové a dvojkomorové s výškou buniek 5 cm sú vhodné pre aktívne osoby s potenciálnym rizikom vzniku dekubitov, dvojkomorové a štvorkomorové pre paraplegikov a osoby s menšou skoliózou či jednostrannou amputáciou dolnej končatiny.

Jednokomorová Štvorkomorová Rozmer
1R88LPC QS88LPC (38 cm x 38 cm)
 Ďalšia možnosť
1R99LPC QS99LPC (43 cm x 43 cm)

Podložky jednokomorové, dvojkomorové a štvorkomorové s výškou buniek 10 cm sú vhodné pre osoby s vyšším rizikom vzniku preležanín (kvadruplegikov). Dvojkomorové a štvorkomorové zaisťujú správnu a stabilizovanú polohu.

Jednokomorová Štvorkomorová Rozmer
1R88C QS88C (38 cm x 38 cm)
 Ďalšia možnosť
1R99C QS99C (43 cm x 43 cm)

8

Prepúšťanie vzduchu pri 4-komorovej sedačke, ktorá môže fungovať tiež ako 1-komorová.
4-komorové prevedenie zaisťuje stabilizáciu sedu, umožňuje distribúciu vzduchu pri zmene polohy sediacej osoby (stačí len zasunúť zelený koniec prepúšťacieho ventilu, vzduch sa prepustí podľa usadenia užívateľa a toto nové rozloženie vzduchu sa zaistí zasunutím červeného konca).Čistenie sedačky ROHO


 

Sedačku Roho máte možnosť ZDARMA a NEZÁVÄZNE odskúšať u Vás doma – stačí zavolať na bezplatnú linku 0800 194 984 alebo zanechať odkaz nižšie:Návod na použitie nájdete tu

sedačka do vozíka

  • Hradené ZP:327,00 €
  • Cena:369,59 €
  • Doplatok pacienta:42,59 €
  • Kód ZP:L60970

Špecifikácia

  • Výška sedačky:7,5 cm
  • Hmotnosť:1,3 kg
  • Nosnosť:bez obmedzenia

Dokumentácia (PDF)

Originálna dokumentácia

Originálna dokumentácia od výrobcu

Máte záujem o produkt alebo potrebujete s výberom poradiť?

Zadajte svoje informácie, budeme Vás kontaktovať.